Wpis z mikrobloga

@KaraBooska Zresztą zdarzają się też przypadki śmierci podczas aborcji. Statystycznie te 1-2 przypadki rocznie w Polsce byśmy mieli przy powszechności jak na zachodzie.

@WielkiNos Dlatego lubiłem kompromis aborcyjny. Dotyczył sytuacji gdy rzeczywiście pojawiały się problemy jednocześnie blokując aborcje antykoncepcyjną. Dobry układ który PiS musiał #!$%@?ć...
  • Odpowiedz
mimo, ze sam jestem zwolennikiem aborcji do 12 tyg


@DrFaithless: nie jestem za pisem, ale

Skrajne ideologie lewicowe nie potrafią iść w żaden konsensus i kompromisy


@Mtsen: skrajna lewica jest odpowiednikiem skrajnej prawicy, szok i niedowierzanie. Nowe, nie znałem.
  • Odpowiedz
dlatego feministki są głupie, bo nawet antagonizują wobec siebie typowych centrystów, którzy mogą być dla nich częściowymi sojusznikami w ich postulatach. Skrajne ideologie lewicowe nie potrafią iść w żaden konsensus i kompromisy, przez co zamiast ugrać choćby część tego co chcą, to nie dostają absolutnie nic.


@Mtsen: #!$%@?, Polacy chcą liberalizacji przepisów dot. aborcji ale rządzi nami kościółkowy PiS i wszelkie "ugrywanie" czegokolwiek z tymi katolickimi zamordystami kończy się zawsze tak
Zaqwsxe - >dlatego feministki są głupie, bo nawet antagonizują wobec siebie typowych ...

źródło: obraz_2023-08-01_160704912

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: i bardzo dobrze
Egzystencja ludzka jest bezcelowa i to nie ma znaczenia jak inteligentny jesteś, jakie poglądy wyznajesz itd to i tak nie ma znaczenia.
Wszystko jest tylko pustym frazesem, naiwna forma zapełnienia tego czasu który jest błędem ewolucji.
Czy jesteś zaszczanym menelem czy noblista, ostatecznie wkład w cokolwiek będziecie mieli taki sam.
Ile trwa ludzka cywilizacja w skali kosmosu? 5k lat? Ile potrwa? 10? 15? A nawet niech trwa
  • Odpowiedz
@DrFaithless: ale wiesz, że w 1 i 2 tygodniu ciąży nawet nie jest się w ciąży, bo pierwszy dzień ciąży = 1 dzień okresu w cyklu, w którym za kilkanaście dni się zaciąży? Jak ktoś się stara o dziecko i trzaska testy ciążowe jak porąbany to najszybciej w 5-6 tygodniu ciąży pozna wesołą informację. Jak ktoś się nie stara, ale jest w miarę spostrzegawczy to pewnie dopiero koło 8 tc zaczyna
  • Odpowiedz
@Mtsen: otoz to, wg mnie kazda skrajnosc jest glupia a osoby ja reprezentujace to #!$%@? klauny.

I ze nikomu nie daje do myslenia, ze jesli istnieje grupa ludzi ktorzy maja poglady DOKLADNIE przeciwne do drugiej grupy ludzi i kazdy jej czlonek reprezentuje dokladnie takie same poglady - ze ci ludzie nie widza w tym bledu logicznego. Tylko od tak zakladaja, ze przeciez ta druga grupa ludzi to debile, ktorzy na pewno
  • Odpowiedz
@WielkiNos: "W raporcie, podkreślmy raz jeszcze, nie wspomniano o jednym z kluczowych zadań dotyczących Agendy 2030 w punkcie „Zdrowie”, czyli upowszechnienia dostępu do nowoczesnych metod antykoncepcji, aborcji i sterylizacji.” hihi, oswajanie musi się odbywać po malutku.
  • Odpowiedz
@Mtsen: nawet liroy mając na plecach konfederację ugrał medyczną marihuanę, a lewica i przede wszystkim razemki nie chca kompromisu nawet z ludźmi, którzy są moralnie po ich stronie.
  • Odpowiedz
  • 0
@poczatkujacywycoopowicz

@WielkiNos ja tam się cieszę. jeśli nie chcesz mieć pryszcza to go wyciskasz. decydujesz o części swojego ciala


Ciesz się, że rządów nad światem nie sprawują skrajni technokraci, dla nich też mogłabyś być niewydajnym pryszczem wartym tylko wyciśnięcia
  • Odpowiedz
mimo, ze sam jestem zwolennikiem aborcji do 12 tyg ciąży, to feministki absolutnie obrzydziły mi ten temat ściągając się w dehumanizowaniu płodu


@DrFaithless: dehumanizacja płodu? Rigcz. Świnia, którą zjadasz ma więcej wspólnego z człowiekiem pod kątem moralnym niż płod. No chyba, że wartość moralną przypisujesz wg tak bzdurnych cech jak kolejność zasad azotowych w nici DNA, a nie takim rzeczom jak zdolność odczuwania bólu czy inteligencja
  • Odpowiedz
dlatego feministki są głupie, bo nawet antagonizują wobec siebie typowych centrystów,


@Mtsen: zasrani "centryści" zawsze byli największymi hamulcowymi wszelkich pożytecznych zmian
  • Odpowiedz