Wpis z mikrobloga

  • 579
@DrFaithless dlatego feministki są głupie, bo nawet antagonizują wobec siebie typowych centrystów, którzy mogą być dla nich częściowymi sojusznikami w ich postulatach. Skrajne ideologie lewicowe nie potrafią iść w żaden konsensus i kompromisy, przez co zamiast ugrać choćby część tego co chcą, to nie dostają absolutnie nic.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja się cieszę, i dla mnie to też hot, na #!$%@? mi bachor, tragiczna inwestycja i jeszcze pożeracz czasu. Wolę się zająć sobą i mieć pewność że "wpadkę" można usunąć
  • Odpowiedz
ja się cieszę, i dla mnie to też hot, na #!$%@? mi bachor


@Keiosss: ale Ty jako facet nie masz nic do gadania, feministki jak tylko usłyszą "aborcja prawna" to od razu dostają jakiegoś szału - bo jak to tak, obie płcie mają mieć równe prawa
  • Odpowiedz
zamiast ugrać choćby część tego co chcą, to nie dostają absolutnie nic.


@Mtsen: I całe szczęście. Szkoda tylko, że kto ma zarobić, to zarobi na głoszeniu tych banialuk.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Dla wyzwolonych Julek aborcja łatwiejsza niż założenie kondoma przez partnera. Ja wiem, że każda krzyczy TAK! Jednak mało mówi się o powikłaniach. W tej bajce narracja idzie tylko z jednej strony. Aborcja łatwa niczym zjedzenie cukierka. Nikt nie mówi, że po "zabiegu" mogą powstać krwawienia,utrata krwi,infekcje itp. Jak kobiety chcą się pieprzyć to mnie to lotto ale sam fakt,że uprawianie stosunku z randomowym typem nie jest w tych czasach najbezpieczniejszą
  • Odpowiedz
@WielkiNos: każdy z każdym, kiedy chcemy, bez konsekwencji. Nieznajomy się zlał w cipsko? A co tam- tableteczka i po kłopocie, a w razie czego to skrobanka żeby się pozbyć pasożyta i dalej kucie.
A nabijali się z wąsatych januszy, że tacy napaleni xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie rozumiem, jak można czytać wykop, Onet, oglądać tv i nie popierać aborcji do 80 roku życia płodu. Natomiast jeśli dla kogoś ma być to forma antykoncepcji to należy taką osobę oczywiście aborcji poddać w pierwszej kolejności.
  • Odpowiedz
dlatego feministki są głupie, bo nawet antagonizują wobec siebie typowych centrystów, którzy mogą być dla nich częściowymi sojusznikami w ich postulatach. Skrajne ideologie lewicowe nie potrafią iść w żaden konsensus i kompromisy, przez co zamiast ugrać choćby część tego co chcą, to nie dostają absolutnie nic.


@Mtsen: pamiętam jak chodziłem na strajki kobiet przy wyroku TK. Przestałem jak moja koleżanka zaczęła wrzucać postulaty dot. darmowej antykoncepcji. Nie o to protestowałem.
  • Odpowiedz
@KaraBooska Bardzo ciekawy fakt, mnie tez zastanawia czy po prostu nie stać ich partnera na wazektomie albo guma im niezbyt wygodna czy to tak dla jaj - oczywiście w przeciwieństwie do gwałtu czy zagrożenia życia ciąży jestem jak najbardziej za.
  • Odpowiedz