Wpis z mikrobloga

no ale jak już coś obrażasz to mogłeś dać jakieś argmenty do jego wypowiedzi że wprowadza w błąd a nie udajesz że jesteś lepszy bo "masz swoje własne zdanie"?


@Medb: jego argument to hehe memy
  • Odpowiedz
@Flypho: @Alcadent może to, że gość się zesrał o normalna wypowiedź Ukraińskich polityków, którzy walczą o zniesienie sankcji na ich produkty rolne - TAK JAK BY ZROBIŁ TO KAŻDY INNY POLITYK W KAŻDYM KRAJU?

Według was to teraz każdy Ukrainiec ma zrobić laskę z połykiem polakom i oddać nam wszystko co ma. Zresztą rozpiedala mnie jak Dziki mówi, że "MY POMAGALISMY", jedyne co on robi od początku wojny to
  • Odpowiedz
@Bloodborn: no bo pewnie nie ma argumentów albo nawet nie chce mu sie szukać info żeby obalić argumenty tylko od razu wstawia #!$%@? mema żeby inne wykopki dawały plusiki i co widać udało mu sie gdyż pewnie nikt nawet tego nie obejrzał a od razu wystawia ocene.
  • Odpowiedz
@neurotiCat: W komentarzach klasycznie wysrywy ludzi, którzy go wyszydzają "bo tak", nie podając przy tym żadnego powodu czy nie wskazując fragmentu w którym się pomylił. Jeden z niewielu gości w tym kraju, który ma ogromne zasięgi i dociera do setek tysięcy ludzi, ale wykopki oczywiście krytykują i obrażają "bo taka jest prawda".
  • Odpowiedz
  • 0
@Clefairy
O, już są Żydzi i naziści w pierwszej odpowiedzi xD. Ja #!$%@?, chłopie, że ty nie masz dysonansu produkując te komentarze rodem z jakiegoś twitterowego lewicowego generatora. Mnie by było wstyd po prostu. Co ja ci mogę na taki wysryw odpisać jak ty już sobie we łbie ulozyleś, że mój dziadek do Żydów strzelał z budki w obozie koncentracyjnym xD. Tymczasem, o ironio, jestem potomkiem Żydów ocalonych przez Polaków w
  • Odpowiedz
Ale się ukrainskie chłopaczki zesraly na wykopie ze w końcu ktoś zaczyna mówić publicznie, ze ma dosyć ich ciągłego jojczenia XDD
  • Odpowiedz
@tomkol: rzeczywistość zrewidowała, że nigdzie na granicy by się nie zatrzymali, bo ruskie to cienkie pionki i nawet jakby zajęli Ukrainę, to na pewno z całym NATO by nie walczyli.
  • Odpowiedz
@Clefairy: tak, mają nam zrobić z połykiem, bo bez nas by nie było wolnej Ukrainy. Dziki trener to jest debil, nigdy typa nie lubiłem, ale muszę mu przyznać rację w tym odcinku. Kiedy Europa zastanawiała się co w ogóle zrobić, jak podejść do tematu nasze 300 czołgów już hulało po Chersoniu. Trochę wdzięczności by się przydało, a jak tak nie uważasz, to sam sobie jedz mąkę z technicznej pszenicy, na
  • Odpowiedz
@neurotiCat Dziki Trener ma większe pojęcie o otaczającym nas świecie niż Dawid z Naukowego Bełkotu czy Tomasz z Nauka To Lubię. Ci drudzy się sprzedali i zaczęli promować nieprzebadane szpryce na koronaświrusa.
  • Odpowiedz