Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzicie w całkiem depresyjnej sytuacji, sami bez wsparcia i bez jedynej rzeczy która sprawia tą #!$%@? i zbędną wegetacje przyjemną?
Jak wy do nikogo nie zagadacie to ni #!$%@? nikt się nie odezwie, jedyną rzecz którą chciało by się robić nie można i to powoduje że kompletnie niczego się nie chce, bo nie da się skupić tylko myślicie o tym czego brakuje.
#przegryw #przegrywpo30tce #depresja #tfwnogf
  • 28
Wprost poprosić o to, "Słuchaj jest taka sprawa, jak byś mógł mnie czasem pociągnąć za język? bo bardzo chciałbym znów swobodnie rozmawiać ale przez życie ostatnio boblokowałem się na kontakty z ludźmi" naprawdę wiele osób poczuje się pozytywnie że mogą pomóc i zrobić coś dla kogoś, zwłaszcza że to nic nie kosztuje
@mati1990: powiem ci że ja też od szosy zaczynałem potem jakoś tak sam zacząłem biegać a za basenem nie przepadalem ale potem się rozkochałem i chlor był moją drugą perfumą, do tego siłka, wspinaczka i inne sporty ( ͡º ͜ʖ͡º) ale też mi zdrowie siadło, przewlekłe zapelenie żołądka here, od jakiś 8 lat, większy wysiłek taki że się zmacham i wymiotuję przez kilka dni, szpital kroplówki,