Wpis z mikrobloga

541 554 + 22 + 39 + 30 + 38 = 541 683

Sama #szosa, głównie to jakieś zabawy z dziećmi, mało czasu było. W tym tygodniu lepiej nie będzie, a przyszłym to już zupełnie.

Za to widziałem na żywo armagedon na torze w Poznaniu. To było coś niesamowitego. Te barierki na zdjęciach całe poleciały, balony które widać, też. Namioty na miasteczku - leciały, połamane niektóre.

#rowerowyrownik #ruszkielce

Skrypt | Statystyki
jagodowy_krol - 541 554 + 22 + 39 + 30 + 38 = 541 683

Sama #szosa, głównie to jakieś...

źródło: 2023-07-29 11.10.21

Pobierz
  • 7
@DarkCrusader_102: ależ żałuję, że nie wiedziałem, że tam jest wyścig aRmatorów ;)
Zabrałbym swój rower i też może udało się by polatać, chociaż pewnie nie było by na to czasu. Dorabiam za (darmowego) opiekuna na wyścigu Juniorów i mamy pod opieką ich z 7 czy ileś. A było roboty przed, ogarnąć wszystkie rowery, numery, picia i inne. Chociaż tyle, że wszyscy mieli już wyścigi zaliczone, w tym też rok temu TdP
@jagodowy_krol raz się zabrałem do ucieczki, ale trwało to z 1.5 okrążenia i nic z tego nie wyszło. Na koniec nie ustawiłem się za dobrze i choc siły na sprint były to nie miałem jak się przebić przez peleton (jechałem z prawej przy samych barierkach i 2 razy musiałem hamować, żeby nie wjechać w tych, którzy sprint zaczęli za wcześnie i opadli z sił)