Wpis z mikrobloga

@djtartini1: brzmi jak Souvre z tym Jaguarem :D też raz poszedłem na takie spotkanie to gość powtarzał przez 30-40 min o tym Jaguarze dla najlepszych, a jak go zapytałem ile zarabia z tego mlmu to wyszło, że 1000 zł miesięcznie xd
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Dokładnie o tym samym pomyślałem. Akurat w tym wypadku myślę, że facet po prostu nie miał dostępu do Bentleya, ale takie "głupie" akcje pomagają przesiać tych najbardziej naiwnych z których ma się szanse coś wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Pracowałem przy silniku dla takich MLM'ów zarówno dla polskich i zagranicznych piramidek. Sprzedaż, punktacje, pakiety, rejetracje, polecjaki, białe/czerwone/fioletowe diamenty. Nic mnie nie zdziwi w tym temacie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@panpegin: z czego tacy ludzie mają hajs na życie? Z mlm na pewno godnie nie zarabia. Dorabia chłop nocami na magazynie? XD chy a że rodzice ciągle utrzymuja


@pomaranczowyogorek: Podejrzewam ze cos gdzie go na codień nie widać więc pewnie jako handlowiec telefoniczny a co dokładnie sprzedaje to już kwestia wtórna. Przy okazji side project w postaci MLM i napinania się na insta i tiktoku.
  • Odpowiedz