Wpis z mikrobloga

Człowiek siedzi sobie trochę wygodnie w swojej bańce ot trochę wykopu, trochę tematycznych stron, jakieś wiadomości w radiu i lokalne serwisy informacyjne i nie byłem świadomy tego jak dzisiejsze "portale" są #!$%@?. Wyszedł ostatnio taki głośno reklamowany film - Barbie. I z pseudo artykułów na gówno fanpejdżasz i dyskusji w komentarzach dowiedziałem się że to nie jest zwykły film tylko manifest w obronie kobiet z drugiej strony pojawiają się głosy że to szczucie na mężczyzn, ale zaraz jest kontra że to nieprawda bo tylko pokazuje patrchiartat i to jak mężczyźni uciśniają kobiety tłumacząc im różne rzeczy. Ludzie są #!$%@?, szukają wszędzie drugiego dna i nie wiadomo czego zamiast obejrzeć film i miło spędzić czas.
  • 3
@bArrek no jak dla ciebie interpretacja dzieła to doszukiwanie się drugiego dnia i niszczenie przyjemności z odbioru, to nie wiem kto tu jest #!$%@? xd

Na szczęście dla ciebie i tak w kinach dominują Marvele i inne rzeczy bez żadnego przesłania, to powinieneś mieć wybór
@bArrek: wczoraj oglądałam i wyszłam #!$%@? jak nigdy, to nie jest szczucie na mężczyzn, to jest poniżanie mężczyzn na każdym kroku i programowanie małych dziewczynek ze takie działania są okej (były takie na sali) ( ͡° ʖ̯ ͡°)