Wpis z mikrobloga

@Hfishman1 Zwykła chińska kosa, w zasadzie marka nie ma znaczenia jak sprawdzisz to wszystkie te silniki wyglądają tak samo mają tylko inny kolor i naklejki. Jeżeli nie weźmiesz najtańszej to będzie działać wiele osób takich używa bez problemu. Części do nich też są tanie bo sporo takich naprawiam. Moim zdaniem śmiało możesz kupować pamiętaj tylko o odpowiedniej mieszance i wypaleniu do końca paliwa przed okresem zimowym.
Jeżeli chcesz porównać ceny to na
@Hfishman1: mam podobną od lat, tylko pod inną nazwą i daje rade dokosić tam gdzie kosiarką nie moge. Wiadomo, mocy to to nie ma za wiele i większa trawa czy chwasty to problem. Wykonanie to typowa chińszczyzna, ale jak sie dobrze z tym ktoś obchodzi to podziała długo.
@Hfishman1: mam taką, tylko NAC. Ale one wszystkie są praktycznie takie same. W pierwszym sezonie rozpadła mi się głowica. Wymieniłem na nową i działa chyba już 6 sezon. Jakoś wykonania kiepska. Mam wrażenie że wszystko sie rozpadnie za chwilę. A dużo nie używam, pewnie max 3-4 godziny na sezon. W sklepie rzucił mi taki tekst: 1 przychodzi po miesiącu i narzeka że mu wcisnąłem dziadostwo, inni używają latami i sa umiarkowanie