Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Ja mogę im jeszcze podpowiedzieć, że można by zmienić tak przepisy, że na mieszkania można by zamienić piwnice, garaże murowane i nie. Sanitariaty gdzieś na zewnątrz.
Dodatkowo niekiedy inwestycja w centrum handlowe czy biurowiec nie wychodzi. Można by zamieniać takie przestrzenie w 10m2 mieszkania z wspólnymi sanitariatami i kuchniami. No normalnie jak przedwojenne kamienice. Powrót do chwały sanacji.
@musztym: Jeśli opłata by była na przykład miesięczna na zasadzie karnetu i adekwatna to by było spoko, bo przynajmniej menelstwa by w nich nie było. W zimę może być biblioteka, klub sportowy, kawiarnia czy co tam kto lubi.
Ej to w końcu będzie dom z ogrodem i 2 samochody czy mieszkanie mniejsze niż 25 metrów?


@Tommy__: A jesteś w Partii czy zwykły lewak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim zdaniem takie mieszkania mają sens w wielkich miastach, gdzie ludzie żyjący solo traktują mieszkanie tylko jako miejsce w którym śpią i się myją, ewentualnie robią sobie żarcie.


@500minus: Będziesz miał schowek na miotłę i będziesz szczęśliwy.

Super pomysł na zdrowe społeczeństwo. Już pomijam, że coraz częściej ta klitka będzie też miejscem pracy.


@loginnawykoppl: A potem zdziwienie, że się ludzie nie będą mnożyć w takich lokalach.
Będziesz miał schowek na miotłę i będziesz szczęśliwy.


@pogromca_krasnali: Jeśli schowek na miotły zapewniłby moje potrzeby mieszkaniowe nie widzę w tym problemu. Zaspokojenie naturalnych potrzeb jak najmniejszym kosztem daje więcej przestrzeni do działania na innych polach.
Jeśli schowek na miotły zapewniłby moje potrzeby mieszkaniowe nie widzę w tym problemu.


@500minus: Nikt nie zabrania byś kupił mały lokal usługowy i w nim sobie żył, jeżeli spełniasz się na 12 metrach bez kibla.

Nie za bardzo też rozumiesz czyj interes kieruje Bosakiem. Podpowiem: nie interes jego wyborców.