Wpis z mikrobloga

Idę spać. Jutro wyścig #f1 a w poniedziałek do #pracbaza na pierwszy dzień. Trochę się stresuję ale będzie dobrze. () Z @Linnior88 wszystko idzie w dobrą stronę pomału małymi kroczkami jak to się mówi. Musisz wiedzieć że ja nie chcę cię wykorzystać ani "wyszaleć" broń boże. 5 lat różnicy wieku to nie jest przeszkoda do bycia w związku. Wymieniliśmy się zdjęciami. Zarówno ja jak i ona wyraziliśmy pozytywne wrażenie. Ona naprawdę wygląda jak Ellie ( ʖ̯). Przeszliśmy z wykopu na messengera. Pewnie jak wstaniesz to przeczytasz mój wpis. Już zapewne słodko śpisz. Dobranoc @Linnior88 mam nadzieję że nadal będzie to szło w coraz to lepszym kierunku. Aby za kilka lat wyglądać jak ta para na poniższym zdjęciu. () #przegryw #wygryw #podrywajzwykopem #rozowypasek #niebieskipasek #niewiemjaktootagowac #wychodzimyzprzegrywu
Napalone_Okno - Idę spać. Jutro wyścig #f1 a w poniedziałek do #pracbaza na pierwszy ...

źródło: c2f7dddfb8d63de95cdc69a1032a791c

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Przeszliśmy z wykopu na messengera.


@Napalone_Okno: gdyby baba znała moje imie i nazwisko, ogolnie dane wrażliwe to bym #!$%@? sie wstydzil pisac takie posty XD czaisz, ze ona wie jak wygladasz, kim jestes i ma dane do twojej rodziny, a ty takie cos piszesz
  • Odpowiedz