Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedługo biorę ślub, narzeczona wymarzyła sobie ceremonię w Hiszpanii. Jej rodzice wykładają na to niemały hajs. No i tu zaczęła się drama. Przyjechali do nas moi rodzice i wybuchła gównoburza. Moi rodzice są z małej miejscowości i przywiązani do tradycyjnych wartości, a dowiedzieli się, że mamy brać ślub cywilny i do tego za granicą, więc oznajmili nam, że na pewno nie będzie ich na naszym ślubie. Cała moja rodzina stanęła po ich stronie i wychodzi na to, że nie będzie nikogo ode mnie. Do tej pory stałem po stronie narzeczonej. Ale im bliżej ceremonii tym bardziej zauważam fakt, że ona podchodzi do tego materialnie i zależy jej tylko na tym, by wypromować się w mediach społecznościowych. Zamówiła specjalnie fotografa, który z nami leci. Następna dnia jesteśmy umówieni na plażową sesję. W tej chwili nie ma planów wesela w Polsce. Rozmawiałem z nią, ale powiedziała mi, że to jej wymarzony dzień i ona niczego nie zamierza zmieniać.

No i nie wiem, czy mam dalej wspierać swoją przyszłą żonę, a w konsekwencji odciąć się od swojej rodziny, czy może wywrócić wszystko do góry nogami i ją zostawić?

#logikarozowychpaskow #slub



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
No i nie wiem, czy mam dalej wspierać swoją przyszłą żonę, a w konsekwencji odciąć się od swojej rodziny, czy może wywrócić wszystko do góry nogami i ją zostawić?


@mirko_anonim: dla mnie mniejsza o rodzinę i konwenanse, ale nie ma redflagow ta laska? Insta girl za hajs starych to trochę żenada po prostu. Nie jest przypadkiem dużym narcystycznym dzieckiem?
@mirko_anonim może nie zostawić, ale nie brać ślubu. Przemyslec to i inaczej się za to zabrać. Chyba ze ona ma takie ciśnienie, ze nie wyobraża sobie żyć bez papierku. No to wtedy chyba znasz odpowiedz
  • 11
Anonim (nie OP): Z reguły tak jest że im bardziej bajkowy i wypasiony ślub, tym paskudniejszy i boleśniejszy rozwód, także uważaj. Idźcie na kompromis, ślub dla wszystkich w Polsce, a podróż poślubna do Hiszpanii z romantyczną sesją na plaży. Jeśli narzeczona nie potrafi chodzić na kompromisy to nie wróżę powodzenia i trwałości temu małżeństwu.

Twoi rodzice też nie lepsi, szantażowanie że wcale nie pojawią się na ślubie własnego syna jest słabe.