Wpis z mikrobloga

@Wezwoguleicstont: nie boisz się mając taką a nie inną kartę zdrowotną bić towaru (z tego co zrozumiałem z postów kiedyś, walczyłeś z tym cholerstwem już raz)? jednak anaboliki to klasyfikacja środków 2A IARC. Ciekaw jestem twojego spojrzenia na ten temat. Ja mając obciążenie genetyczne w rodzinie w pierwszej linii boję się wchodzić na cokolwiek...

Zdrówka życzę i powodzenia
jaki staż treningowy? Pod jakie zawody się szykujesz?


@johnymielony69: Kulturystyka klasyczna

nie boisz się mając taką a nie inną kartę zdrowotną bić towaru (z tego co zrozumiałem z postów kiedyś, walczyłeś z tym cholerstwem już raz)? jednak anaboliki to klasyfikacja środków 2A IARC. Ciekaw jestem twojego spojrzenia na ten temat. Ja mając obciążenie genetyczne w rodzinie w pierwszej linii boję się wchodzić na cokolwiek...


@bdm_bq: To co akurat teraz bije,
@Wezwoguleicstont: rozumiem te perspektywę. Skoro masz tego wszystkiego świadomość i jest to oparte o jakąś introspekcje to ja jestem daleki od oceniania, byłem ciekaw jak na to patrzysz. Nie raz ryzykowałem w górach, czy przy innych aktywnościach które mogły się skończyć w jeden sposób. Ważne żeby wiedzieć co jest na szali i potrafić oszacować to ryzyko które chce się podjąć.
Powodzenia jeszcze raz, i trzymam kciuki, żeby było "czysto". Czekam na