Wpis z mikrobloga

Dlaczego niektóre kobiety w sklepach budowlanych zamieniają się w gestapowców i zabraniają czegokolwiek ze sprzętu kupić swojemu facetowi xD Już któryś raz coś takiego widzę, dzisiaj np. gościu chciał sobie kupić poziomicę za 50zł i jego żona zakazała mu tego mówiąc: -nie masz na co pieniędzy wydawać? Ojciec ma laserową. Nie wyglądali na biednych, a widziałem smutek w oczach tego gościa. Przecież byłby szczęśliwy jakby ją sobie kupił i później mógłby jej powiesić obrazek, wyregulować krzywy regał, czy sprawdzić, czy trzyma pion jak wraca #!$%@? od koleżanki. Dlatego dziewczyny błagam was nie róbcie tego swoim chłopom, a wy nie chowajcie jaj do dupy, tylko jak chcecie poziomicę to bierzcie ja z regału, a nie słuchajcie #!$%@?. Bo dacie sobie wejść na głowę i będziecie pomiatani jak flaga na wietrze
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki
  • 39
@Kutang-Pan: czekaj czekaj czekaj, a to nie jest przypadkiem tak, że taki chłop sam daje sobie wejść na głowę? Jak bym swojego starego postawił w tej sytuacji to przecież by matkę wyśmiał i powiedział, żeby w takim razie sama sobie szafki skręcała czy remonty robiła.

A dwa, to mój stary by się matki o zdanie nie pytał tylko kupiłby poziomicę od tak jakby potrzebował. Chyba jednak mimo tego, że czasem przyjanuszy,
@Kutang-Pan: Jak byłem w związku to mi nic baba nie mówiła co mogę a co nie mogę, jak chciałem to kupowałem. Z nią jak byłem na zakupach to pytała się mnie o zdanie, czasami też coś się radziłem ale to bardziej czy jakieś ubranie wg. niej mi pasuje. Oczywiście sam wybierałem ale dodatkowo pytałem co o tym myśli. Ja bym nie patrzył na to co ma do powiedzenia jak coś jest
Nie wyglądali na biednych, a widziałem smutek w oczach tego gościa


@Kutang-Pan: Kurcze, niezły z Ciebie ekspert od mowy ciała :D do tego wyłapujesz czyjeś slowa niczym Sherlock Holmes

Co prawda, RAZ byłem świadkiem podobnej sytuacji, ale napisałeś tak jakby to była powszechna sytuacja.