Wpis z mikrobloga

Miry z #holandia #pracazagranica Miałem stłuczkę z mojej winy agencjnym samochodem, pewnie teraz zabiorą mi pensję, jednak ja mam już dosyć i chcę wracać do domu, czy mogą mi założyć jakąś sprawę karną z tego tytułu ?
  • 8
  • Odpowiedz
@cor1sto: mogą ci skoczyć chyba że podpisałeś kwit że jesteś odpowiedzialny za uszkodzenia samochodu. Jak byś to dobrze rozegrał to nawet pensji by ci nie zabrali.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sowa12345 Dobrze czyli jak ? bo tu czekam no koordynatorkę, a kierowca tira chce papiery jakieś podpisać, a co powiem, że nie podpiszę, jak wina jest moja ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
zresztą jakby mi zabrali wszystko i te urlopowe i wypłatę to walić to, nie chcę mieć żadnej sprawy w sądzie, ale raczej nie będą się tego czepiać jakby mi z 700-800 euro zabrali
  • Odpowiedz
@cor1sto: Auta agencyjne są ubezpieczone. Raz znajomy walnął w słupek, bo się zapatrzył, raczej samochód nie nadawałby się do jazdy, bo coś wyciekało z przodu i był mocno zbity. Nic totalnie nie zrobili, nawet się nie przejęli zbytnio. Znajomy nic nie musiał płacić.

W innej agencji, z tego co wiem, kwota jest stała dla samochodów służbowych i wynosi 150 euro.

Nie przejmuj się tak. Nie powinni zabrać zbyt wiele.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@tarushiba Już git, bez lipy, nic nie będzie, tak samo jak kolega wyżej napisał, myśleli, że w niedzielę do roboty będę jechał, ale wole zacząć od nowa :) Dzięki tak, czy inaczej ^^
  • Odpowiedz