Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Rozpęd to znam.Kiedyś chciałem zamknąć szybko okno bo piździło,ale nie zauważyłem,że mi się na nodze obwiesił kabel od słuchawek i jak się wywaliłem to tak:
1.Kabel się rozerwał
2.Wejście audio z frontu komputera uległo uszkodzeniu
3.Poza bólem żadnych śladów z tego wypadku nie mam
@Vermeerrr: zdarzyło mi się mocno 2-3 razy pochlastac i blizny zostały. Co do blizn przez wypadki to mam.. Od cegły na głowie delikatna jakiś inny dzieciak we mnie rzucił xD, inna na głowie przez zabawy z bratem rozwaliłem głowę o kant szafki. Wielką bliznę mam na nodze z tylu przechodziłem przez płot po wybitą piłkę i zaskakując nadziałem się na wystający pręt (największa blizna ze wszystkich). Inne na rękach to przez
@Misiek_Gracz mam ich sporo, przed 15 lat się tego nazbierało. te najgorsze zasłoniłam sprytnie tatuażami. Ale ogólnie mam wywalone, jestem dorosłą kobietą, mam normalne towarzystwo. Zero wstydu. czasem jak spodkam kogoś młodszego kto np jest na takim złym etapie, gdzie ta osoba uważa, że mie da się z tego wyjść, to pokazuje swoje blizny i opowiadam swoją historię. jako przykład że da się wyjść z każdego gówna.