Wpis z mikrobloga

  • 2
@programista15cm:
w tym wieku masz pełną autonomię i swobodę działania, ale to właśnie będąc dzieckiem/młodzieńcem odkrywanie świata ma swoją niepowtarzalną magię, która dopiero się ujawnia i jest zrozumiała jak się jest dorosłym.
Picie Coli w ciepłe, upalne lato kupując na miejscu w sklepie nigdy już nie będzie takie samo. Albo pocałunek z dziewczyną pod drzewem mając po 14 lat. Niekształtowany mózg zupełnie inaczej odbiera takie rzeczy, niż jak jest ukształtowany. Biologia.
  • Odpowiedz
Picie Coli w ciepłe, upalne lato kupując na miejscu w sklepie nigdy już nie będzie takie samo. Albo pocałunek z dziewczyną pod drzewem mając po 14 lat.


@zloty_wkret:

Zamknij oczy i patrz, jednorożec

Pośród różowych traw
Ty prowadzisz jak ja biały rower
Z bagażnikiem na psa

pierwszy #!$%@?, pierwsza 10., pierwszy haracz tez smakuja tak samo?
Pierwszy strach przed wyjsciem z domu?
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: oczywiscie spotkala mnie tez masa pozytywnych emocji w dziecisntwie, bylem ostatnio w naszym kurorcie, do ktorego jezdizlismy co roku i nie czulem nostalgii. Wszystko sie rozbudowalo, my tez sie rozbudowalismy. Czulem, ze wszystko jest tak jak powinno byc i bylo to tak nowe uczucie, ze nawet mocniejsze niz tamte.

Czuje, ze czeka mnie dluga starosc w tym miejscu, z moimi przyjaciolmi z tamtych lat (byle teraz u goscia na weselu
  • Odpowiedz
@programista15cm: jeszcze raz, albo akurat tego już nie zczailem do czego się nie odnosisz, albo się do niczego nie odnosisz tylko mówisz o sobie a ja zacytowałem wersy z utworu Sokoła właśnie do tego co ty napisałeś w wcześniejszym poście.
  • Odpowiedz
@programista15cm: aha to teraz rozumiem.

ciężko ma chłopak z dobrej rodziny, inteligenckiej na ulicy pełnej rasowych chuliganów


@programista15cm: każdy ponad każdy innego traktuje jakby był nikim, wszyscy najmądrzejsi #!$%@? - myślą chyba, że są wybrańcami.

No, przeżyłem też coś takiego jak tasowanie w hierarchii w talentach na przetrwanie. Jedni mieli podejście że byli tym zaskoczeni (zazwyczaj ci którzy nie mieli takiej sytuacji w domu, byli z serio dobrego albo mieli
  • Odpowiedz