Wpis z mikrobloga

#przegryw w sumie już wątpię w sens jeżdżenia na spierdowakacje z bratem . Mijalismy prawie tylko same rodzinki lub parki, albo podziwialiśmy piękno naszych kochanych poleg. Coś tam się pozwiedzalo, ale jakoś nic tak nie cieszy huopa. Co najlepsze, brat wygląda ok, i w życiu był na bardzo wielu randkach z neta, ale to tak naprawdę niedojrzały dzieciak i nigdy jeszcze nie był w związku , i relacja urywała się maks po kilku tygodniach. Nie wiem czy to dobrze. Z jednej strony ciężko mi sobie wyobrazić, że za jakieś 15-lat będziemy już około 50-tki i będziemy nadal tak spierdotripowac. Z drugiej strony też nie wyobrażam sobie że któryś z nas mógłby być w związku . Za bardzo człowiek się już przyzwyczaił do samotności i ma się już pełno starokawalerskich nawyków. #samotnosc ##!$%@? #przegrywpo30tce
  • 13
już wątpię w sens jeżdżenia na spierdowakacje z bratem


@mieszkamzmamusia: czemu? Ja często jeżdżę z kumplem na wypady, cieszymy się chwilą, zwiedzaniem, ładnymi widoczkami, dobrym żarciem i różnymi kulturami
@mieszkamzmamusia: nie wiem o co chodzi z wędzenie ale takie lifehacki na szybkie suszenie ubrań itd. to jeszcze nic złego myślę. No jak masz więcej przykładów, to chętnie się dowiem. Ja np. jem jedzenie z opakowań bo nie chce mi się zmywać naczyń ( ͡° ͜ʖ ͡°)