Wpis z mikrobloga

ojej bo posłowie innych partii to sobie tak nie przechodzą...


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: szybko przeszliśmy od partii buntu, nowej jakości w polityce, jedynej realnej opozycji, bycie poza "bandą czworga", wywracania stolika do "ale inni też tak robią". Bardzo szybko xD
  • Odpowiedz
@bacaa90: skutecznie mnie motywujecie do zagłosowania ZA konfederacją ( ͡ ͜ʖ ͡) dzięki, robicie dobry marketing, konfa idzie na 20%
Konfa nigdy nie była partią buntu, a co do Banasia to chyba jeden z niewielu ludzi w polityce, który idzie pod prąd.
  • Odpowiedz
  • 11
ojej bo posłowie innych partii to sobie tak nie przechodzą...


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Przechodzą, ale te partie się nie chwalą, że chcą się odciąć od "układu", "bandy czworga".

Ba, nawet się kiedyś chwalili, że nie będą przyjmować spadochroniarzy z innych partii ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale ja wiem, 2 lata temu to inna Konfederacja
xfin - >ojej bo posłowie innych partii to sobie tak nie przechodzą...

@Yenn_z-Wyspy7...

źródło: Screenshot from 2023-07-28 10-38-35

Pobierz
  • Odpowiedz
skutecznie mnie motywujecie do zagłosowania ZA konfederacją


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Standardowy tekst każdego fanatyka Konfy z syndromem bitej żony xD

Konfa nigdy nie była partią buntu


XDXDXDDD

Konfa:

WYWRUCIMY ZDOLIG BANDZIE CZFORGA!!111


Konfiarze:

Nie no stary, jaka partia buntu, to od początku miała być piąta morda przy korycie.
  • Odpowiedz
skutecznie mnie motywujecie do zagłosowania ZA konfederacją


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: eh, te denne teksty, że ktoś cię motywyje xD I tak byś zagłosował i tak, po co to bredzenie?

Konfa nigdy nie była partią buntu


xDDD
Tak, tak, konfa portretuje się jako partia establishmentu, no tak było, nie zmyślam.
  • Odpowiedz
szybko przeszliśmy od partii buntu, nowej jakości w polityce, jedynej realnej opozycji, bycie poza "bandą czworga", wywracania stolika do "ale inni też tak robią". Bardzo szybko xD


@bacaa90: przecież oni od początku istnienia używają tego argumentu do tłumaczenia swoich działań.
  • Odpowiedz
Ale się uruchomiliście, kisne z was ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Przecież to Ty liżesz tyłek partii, która na każdym kroku pokazuje ci faka.
Jesteś takim samym wyznawcą i fanatykiem jak pisowcy, peowcy i lewacy, tylko chwytasz hasła, że niby się czymś różnisz i jeszcze w nie wierzysz - to jest dopiero smutne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz