Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kasahara: Noradrenaliny? Co masz na myśli higienę? Na czczo robiłem o 8 rano. 3 dni przed badaniem był ostatni trening.

Zależało mi na przebadaniu rzeczy które wpływają na samopoczucie (uczucie braku radości, motywacji itp), jeszcze serotoninę robiłem w tym badaniu z takich rzeczy.

Jest to tez trochę tekie specyficzne hobby częste badania różnych egzotycznych markerów
BrodatyCiul - @Kasahara: Noradrenaliny? Co masz na myśli higienę? Na czczo robiłem o ...

źródło: 07D7BE9C-9B88-4A32-8895-3D715477AB46

Pobierz
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul:

Wynik serotoniny jest niediagnostyczny dla niczego, ponieważ poziom w surowicy o niczym nie decyduje a wrażliwosć receptora i ich ilość oraz posiadają funkcje adaptatywną. Noradrenalina jest bardzo wyrzucona po przebudzeniu, może też z racji samego pobrania i stresu nim nawet nieświadomego wywalona. Badanie jej jednego punktu nie ma również wartości diagnostycznej. W celu diagnostyki nadnerczy wykonuje się inne badania zazwyczaj zbiórki 24 godzinne w szpitalu.

Jest to tez trochę tekie specyficzne hobby częste badania różnych egzotycznych
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: Nie badaj neurotransmiterów bo:
a) ich poziom faluje mocniej niż fale wody jak twoja stara wskoczy do wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b) dzisiejsze metody nie pozwalają na prawidłowe ich zbadanie
  • Odpowiedz