Wpis z mikrobloga

Mnie w tym wszystkim rozwala nie sam fakt, że oni istnieją co to, że na kłamstwie oparte są największe religie na świecie czyli chrześcijaństwo i islam. Jak dużo rzeczy potoczyłoby się inaczej gdyby nie robiono czegoś w imię Boga. Krucjaty, wojny, wybicie Indian, nawracanie sił, zajmowanie czegos siłą. Do tego style architektury mające silne powiązania z kościołami, całe ruchy głoszące i nawołuje do wiary w tego jedynego. A no i cała biblia jako zbiór luźnych historyjek. Fundamenty istnienia wielu krajów.
Jestem ciekawy co będzie dalej. Może w końcu się dowiemy kto wybudował piramidy XD
#ufo #uap #religia #nol #historia
  • 16
  • Odpowiedz
@haabero: Ale przecież wiemy kto wybudował piramidy. No istnieją i zero zdziwienia w tym temacie. Gdybym był kosmita, to w sumie #!$%@? ta planetę w drobny mak, bo ludzie nie zasługują na to, żeby istnieć, ja tych kosmitów podziwiam, że jeszcze nas nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
sam fakt, że oni istnieją


@haabero: na razie to jakiś typ powiedział że istnieją. Dowody panie, dowody, nie zeznania jednego typa. Bo wpadasz w ten sam schemat co ci rybacy spod Jerozolimy 2000 lat temu.
Pamiętaj za to czego uczyli agenta Mouldera: nie ufaj nikomu.

na kłamstwie oparte są
  • Odpowiedz
gdyby nie robiono czegoś w imię Boga. Krucjaty, wojny, wybicie Indian, nawracanie sił, zajmowanie czegos siłą.


@haabero: Łooo matko, znowu te głupie banały.

Rzymianom czy Mongołom brak religii monoteistycznej nie przeszkadzał w podbijaniu wszystkiego wokół nich oraz mordowaniu jak leci każdego niepokornego. Chińczycy czy Japończycy nie zachowywali się lepiej niż chrześcijanie czy muzułmanie, wręcz przeciwnie, ci pierwsi już kilkaset lat przed Europą mieli na koncie pierwsze ludobójstwa. To samo władze III Rzeszy, które garściami czerpały z darwinizmu społecznego i naukowego
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy: Ja nie stoję przed kongresem, więc mogę spekulować. Już przed tym wczorajszym materiałem pisałem na wykopie, że to wygląda na obiekty które nie w pełni poruszają się w naszej przestrzeni fizycznej. Czyli hipoteza z równoległymi światami nieco do mnie przemawia. Przy czym "związanie" światów może być na tyle silne, że "obcy" obawiają się w jakimś stopniu naszych (lokalnych-na Ziemi) eksplozji nuklearnych. Być może dlatego, że są na tyle potężne,
  • Odpowiedz
przeciez napisalem że usprawiedliwiali to walka w imię jedynego Boga


@haabero: No i czy uważasz, że jakby chrześcijanie i muzułmanie nie mieli tego argumentu, to ludność tych ziem postępowałaby inaczej?

Rzymianie do wymordowania kilkuset tysięcy niczym im niezagrażających ludzi w Kartaginie 146 przed Chrystusem i doszczętnego zniszczenia całej cywilizacji nie potrzebowali żadnego ''jedynego Boga'' tylko chęci wzbogacenia się i zemsty za II wojnę punicką, którą pamiętały już wtedy jednostki. Takich
  • Odpowiedz