Wpis z mikrobloga

@HausHagenbeck wysoko mierzysz, mi wystarczyłoby E36 coupe, nie musi być to nawet M3, ale patrząc na nie czuje wewnętrzny spokój oraz czuje się jakbym zaczął oddychać świeżym powietrzem, to uczucie braku potrzeb, zadowolenia, usatysfakcjonowania jest czymś czego nie można mieć. Poza M3 bardzo podoba mi się dodge viper, wyglądowo najlepiej siada generacja trzecia i czwarta (ZB I, ZB II), a osiągowo generacja VX, czyli ostatnia w sumie to piąta. samochody z tamtych
dolor - @HausHagenbeck wysoko mierzysz, mi wystarczyłoby E36 coupe, nie musi być to n...

źródło: temp_file.png7115087403740727966

Pobierz
@HausHagenbeck: Więc napisze jeszcze raz xd mierzę wysoko bo inaczejnie chciałoby mi się chodzić do pracy. Na początku chciałem też mieć e36 w coupe ale jak zobaczyłem e34 to od razu zmieniłem plany. Dodge viper śliczny, szczególnie te starsze modele + dźwięk v10 na propsie zawsze.
No ten m44 ładnie krzyczy, ale jestem ciekaw jakby brzmiał m50 po takich podobnych modyfikacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jaka
HausHagenbeck - @HausHagenbeck: Więc napisze jeszcze raz xd mierzę wysoko bo inaczejn...

źródło: Screenshot 2023-08-03 at 23-51-59 MARV (@marv_gts) Zdjęcia i filmy na Instagramie

Pobierz