Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedawno zostawiła mnie dziewczyna. Coś poszło nie tak w związku. Wcześniej jak byliśmy w związku chodziła na czarne marsze, miała bardzo liberalne poglądy jeśli chodzi o aborcje. W sumie ja to popierałem ale odkąd mnie zostawiła jestem zły i zagłosuję na PiS. Uważam że zmanipulowała mnie jak byliśmy w związku jeśli chodzi o liberalizację prawa aborcyjnego. Nie mogę sobie wyobrazić co by było gdybyśmy byli w związku a ona poddała się aborcji tylko dlatego bo nie jest gotowa. Możecie uznać to za bycie złośliwym albo że choć w małym stopniu chcę się odegrać ale nie do końca. Uważam że każdy zasługuję na życie, jej poglądy tak odbiegające od mojego wyobrażenia kobiety która jest ciepła, opiekuńcza, brzydząca się przemocą dopiero teraz po zakończeniu związku dały mi do myślenia. Dałem się zmanipulować, ale nawet tym jednym głosem mam nadzieję że sprzeciwię się choć w małym stopniu wdrożenia w moim kraju cywilizacji śmierci.
#aborcja #zwiazki #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
✨️ Autor wpisu (OP): @Echo225 a zdajesz sobie sprawę że w Polsce istnieją kobiety nienormalne, niektórzy ludzie uchodzą za normalnych a z czasem dokonują tak idiotycznych życiowych wyborów że głowa mała. Dostęp do aborcji i znormalizowanie jej, spowszechnienie spowoduje że wiele, szczególnie młodych kobiet będzie się skrobało na potęgę bo to "tylko" zlepek komórek. Spójrz jak moralność ludzi się zmieniła na przestrzeni 15/20 lat. Ludzie tylko na to czekają. Trzeba postawić
@mirko_anonim: Nie zgadzam się z tym, co napisałeś. Kobiety, nawet młode, nie są głupie i nie chcą przechodzić bolesnego poronienia co kilka miesięcy, kiedy do wyboru mają na zawołanie pigułki czy inne metody antykoncepcji. Kobiety nienormalne i mężczyźni nienormalni istnieją wszędzie,nie jest to powód do tego, aby odbierać prawo do decydowania o własnym ciele, życiu, a nawet życiu i śmierci normalnym osobom. Wszędzie na świecie gdzie jest łatwy dostęp do antykoncepcji,
@mirko_anonim: Nie zmieniaj, czy ktoś Cię zmusza... Dojrzałość to nie tylko wiek, ale przede wszystkim doświadczenia. Na razie nie stanąłeś w obliczu sytuacji, która zmusiłaby Cię do zastanowienia się czy aktualny "kompromis aborcyjny" jest fair z perspektywy kobiet. I obyś nigdy nie stanął. A to, że uważasz, że coraz więcej kobiet jest głupia to co to za argument. Ja sobie mogę stwierdzić że uważam, iż coraz więcej jest mądra. Patrzysz z
@mirko_anonim: No niby dorosły chłop. A mścić się chcesz. Czyli to wcale nie jest Twój pogląd, a efekt urażonej dumy i chęć odegrania się na byłej. Pal licho ex, ale na złość zrobisz też swojej przyszłej kobiecie, swoim koleżankom, siostrze jeśli masz, kuzynkom, być może córce. I ogółowi społeczeństwa, w tym sobie, głosując na pisss... Ale rób jak uważasz. Pozdrowienia.