Wpis z mikrobloga

Dawaj byku, wypowiedz się. Czy to jeden z tych "świetnych" dealów o których pisałeś?


@MirkobIog: Ależ ja nie polecam wszystkich produktów Amwaya. Sam też nie kupie energetyka czy innego soczku za 12 zł/250ml.

W ofercie jest też dużo za drogich produktów których nie kupię przez zdrowy rozsądek :D

Podawałem przykłady gdzie faktycznie cenowo jest podobnie do marketów - ja trzymam się takich produktów.
zaraz przyjdzie jakaś zielonka naganiacz i ci powie, że to się opłaca, bo zarejestrowani mają taniej, a partnerzy to już w ogóle bardzo tanio, a poza tym ten energetyk zawiera supertajną miksturę z soku z kroku ultrarzadkiego żółwia australijskiego z domieszką łez archanioła Gabriela i daje takiego kopa że pikawa siada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cutecatboy: A widzisz, nie tym razem. Nie polecam przepłacać. Tylko asortyment jest
@mango2018: pomyślałem, że porównam skład, ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to że cena w USD jest porównywalna (tylko puszka ma 30% więcej pojemności, ale kto by się #!$%@?ł. Polaków zawsze stać.)

Ale cholera spojrzałem na skład i porównując z redbullem, to tam rzeczywiście coś nawciskali dziwnego
10 kalorii vs 115 kalorii w Red Bullu
0 carbsow, 0 cukru vs 11g w Red Bullu

Ile kosztuje Red Bull?
Zielony_Minion - @mango2018: pomyślałem, że porównam skład, ale pierwsze co mi się rz...

źródło: Screenshot_20230726-233232

Pobierz