Wpis z mikrobloga

@YourMind: Ja #!$%@? co się #!$%@? w tym wrocławiu tu jakiś #!$%@? co mu powinni kończyny amputować, gość co beka ludziom w twarz, do utylizacji #!$%@?.
  • Odpowiedz
@YourMind o #!$%@?. pamiętam tego gościa sprzed jakichś 4 lat, jak żebrał pod halą targową. krytyczny przypadek odklejenia od rzeczywistości. potrafił do mnie danego dnia podejść kilka razy w różnych miejscach i zebrać. raz go właśnie spotkałem rano w misiu, potem na nankiera jak na angielski czekałem, a potem na hali jak czekałem na tramwaj. jak mu za tym 3 razem kazałem #!$%@?ć, to mi groził że będę dojechany. widzę, że
  • Odpowiedz
@Dassault: empatię dla człowieka który robi wszystko by się samemu #!$%@?ć w życiu, lecz mu nie wychodzi i psuje innym humor w ciągu dnia ? weź ty się rozpędź i uderz mocno w ścianę może się ogarniesz... dla mnie taki menel może śmiało kipnąć zamiast zatruwać innym życie
  • Odpowiedz
Czyli typ uzależniony od heroiny(podejrzewam, że nie tylko ją pali) chodzi z otwartą raną po mieście, straszy ludzi, że ich będzie tą ręką dotykał, zostawia krew w restauracyjnych toaletach, a policja nic z nim nie robi? Co jest #!$%@?, przecież typ może mieć hiva.
  • Odpowiedz
@YourMind: @klokupk i na tylu cwaniaczków i pseudogangsterów z wydzieranymi szyjami i z łapami na 50 cm z samojebek w lustrze na siłce nie ma nikogo kto by mu #!$%@?ł raz czy dwa dla nauczki xD Kraj pozerów i klaunów dobrze że jestem po przeciwnym biegunie
  • Odpowiedz
  • 2
@kodecss Za co postawić przed sądem? Za to, że chłop ma spuchnięta rękę i żyje jak menel? Podejrzewam, że niejednokrotnie Policjanci robili na niego wniosek do sądu i zapewne nie raz już siedział, natomiast jestem ciekaw z jakiego artykułu chciałbyś go zamknąć.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Ty jesteś jakiś niedorozwinięty czy udajesz?

Przecież ten koleś tą ręka i innymi zachowaniami straszy innych ludzi po to by mu dali pieniądze/jedzenie.

To nie wiem artykuł
  • Odpowiedz
  • 0
@kodecss Art. 190? XDD
Nie wiesz chyba na czym polega groźba karalna.

Art. 217? To już w ogóle #!$%@?łeś jak łysy grzywa o kant kuli.

Radzę żebyś najpierw się doedukowal jakie są tryby scigania, a potem się wypowiadał. Groźby ścigane są na wniosek pokrzywdzonego, a nie z urzędu, więc jak ktoś nie przyjdzie zgłosić to nikt się tym nie zajmie. Po drugie przy groźbach musi występować realna obawa ich spełnienia, a
  • Odpowiedz
@11mac11: dosłownie! Mieszkam we Wrocławiu i przysięgam, że nie ma przejazdu komunikacją bez napotkania śmierdzących żuli. Jest to mega przykre, no ale błagam… obleśny typ na przystanku opuszcza spodnie i wsród ludzi sra na stojąco itp. Za każdym razem trzeba zmienić miejsce w tramwaju albo w ogóle z niego wysiąść bo można się porzygac.
  • Odpowiedz
a, szarpanie sie z #!$%@? oknem i jakos wystawilem glowe za pojazd, podziekowania za geny i wysoki wzrost. Mialbym 168 to koniec, chyba bym puscil pawia na podloge a za mna reszta. Kolo menela byla zresz


@Talaith: jak to nie mogą? mogą tylko wolą tumany porządnych ludzi gnębić
  • Odpowiedz
@sophisti: hehe, jak studiowałem i czekałem na przystanku to menel smacznie spał, zajmując cala ławkę. Nagle słyszę że coś się ciurkiem leje, ciekawe co to może być xD A to Pan menel nie pofatygował się żeby wstać, tylko wyciągnął siura i na leżąco się odlał
  • Odpowiedz