Wpis z mikrobloga

Super by było gdyby zrobili obowiązkowy rok w specjalnej szkole wojskowej dla każdego mężczyzny i każdej kobiety w przedziale wiekowym 18-29 lat i cisnęli ostro takich delikwentów. Dla takich zoomersow wlasnie niedorajd życiowych jak ja np byłaby to dobra dyscyplina #wojsko #depresja #dyscyplina
  • 22
  • Odpowiedz
no w sumie faceci to zwierzęta, byłyby oddzielne budynki dla kobiet i mężczyzn


Polecam poczytać do jakich patologii dochodzi w amerykańskim i kanadyjskim wojsku, oddzielne koszary niczego nie zmienią, plus kobieta też może zgwałcić kobietę
  • Odpowiedz
Super by było gdyby zrobili obowiązkowy rok w specjalnej szkole wojskowej dla każdego mężczyzny i każdej kobiety w przedziale wiekowym 18-29 lat

...

[ja - dop. red.] nie byłam i nie pujde

@kricalke: to pięknie się wyjaśniłaś - nie dość, że hipokrytka, to jeszcze wtórny analfabetyzm.

I ty chcesz decydować co jest "super" dla innych ludzi i im coś narzucać? xD
  • Odpowiedz
@Papudrak: w Polsce też tak było na studiach, nie ważne czy chcesz być architektem czy innym programistą, nauczymy strzelać i zabijać, dodasz przydatne umiejętności do portfolio i będziesz miał już po służbie byłeś 4 tygodnie, inni byki 2 lata, mieli odbyte, co raczej jest żartem, bo co można odbyć w 4 tygodnie?
  • Odpowiedz