Wpis z mikrobloga

Dla tych którzy już zdążyli zapomnieć - dzisiaj mija rok od zatrucia Odry


@lsentoR: Czemu kłamiesz? Nikt nie zatruł odry tylko doszło do zakwitu złotej algi.

największej katastrofy ekologicznej ostatnich lat


@lsentoR: xD
@lsentoR: pamietajmy rowniez ze ta najwieksza katastrofa ekologiczna, ktora bedziemy odczuwac przez dziesieciolecia a Odra juz nigdy nie wroci do zycia, miala miejsce wylacznie po polskiej stronie odry. Po niemieckiej stronie bylo to kwitniecie alg.
Ja na pewno nie zapomnę. Od dłuższego czasu omijam tę syfiastą rzekę szerokim łukiem. Mieszkam we Wrocławiu, mam dużego psa, który uwielbia pływać. Jeszcze przed aferą z rybami chodziliśmy na wrocławskie plaże miejskie, były też tam zejścia dla psów. Po jednej z takich kąpieli na drugi dzień mój 6-letni labrador był w stanie prawie agonalnym. Na szczęście szybka reakcja weta i pies wrócił do pełnego zdrowia. Musi minąć wiele lat, żeby Odra
Czy ktoś poniósł już jakiekolwiek konsekwencje w tej sprawie?


@lsentoR: Mnóstwo osób, zajechali nas wszystkich.

Obecnie wybieranie szamba u jednej osoby oznacza 9 różnego rodzaju dokumentów + sprawozdanie kwartalne to gwałt na swobodzie prowadzenia działalności gospodarczej i przeciętna osoba nie jest w stanie takiego sprawozdania stworzyć. Kary 5-50 tysięcy za byle co.

Za ten pisowski syf, szambo podrożało solidarnie o 10 zł/wywóz praktycznie u każdego kogo znam.
Tusk debil już dawno to rozwiązał. To wina pisu. PiS to rtęć i trucizna, to cytat.
Niemieckie stacje szybko zbadały, że to była rtęć więc to wina PiSu.
Generalnie nie ma żadnego globanego ocieplenia, ani złotych alg. Tylko wina pisu.
Pamiętam to jak dziś. Super, że jest ten wykop. @lsentoR przypomniałeś mi dziś, jak dużo debili pokroju tusk jest w tym kraju.