Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie te staty rozwalają bo nie wiem kto wpadł na debilny pomysł wrzucenia w tym badaniu ludzi w wieku 18-34 do jednego worka. Przecież 18 to jeszcze dzieciak, a 34 może już byc po rozwodzie i budować drugi dom z drugą żoną. Tu powinien być podział +/- 18-24, 25-29, 30-35. To są całkiem inne etapy w życiu.


@Arrival: Presja na mieszkanie w młodym wieku to genialny przykład inżynierii społecznej. Weźmy
to nie USA gdzie każdy w wieku 20 lat jest po ślubie, ma pickupa i własny dom. Mieszkanie z rodzicami to nic dziwnego w Europie ¯\(ツ)/¯


@SmakoszKotow: Te dane są IMO obarczone ogromnym błędem - bazują na meldunkach. A w grupie wiekowej <40 lat dużo osób mieszka gdzie indziej niż jest zameldowana.
@technojezus: no ja jestem singlem 26l i buduje dom... więc niekoniecznie z rodzicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inna sprawa, że branie przedziału 18-34 nic nie mówi, bo podgrupa 18-25 a 25-34 to zupełnie 2 różnie podgrupy...
tak i co roku musi płacić 2,5% podatku od wartości całej nieruchomości


@Plp_: idealnie zmanipulowałeś biorąc do przykładu najwyższą w USA stawkę tego podatku (jest w kilku miejscach), podczas gdy w wiiększości miejsc jest to poniżej 1%, nawet 0.5%
idealnie zmanipulowałeś biorąc do przykładu najwyższą w USA stawkę tego podatku (jest w kilku miejscach),


@animuss: tak, a o co chodzi? Ciągle mniejszy idiotyzm niż "każdy po 20 w USA ma pickupa, własny dom i jest po ślubie" xD
tak, a o co chodzi?

o to że jest to manipulacja

Ciągle mniejszy idiotyzm niż "każdy po 20 w USA ma pickupa, własny dom i jest po ślubie" xD

to też idiotyzm, dodatkowo pokazujący że ktoś kto to pisze zupełnie nie ma pojęcia o realiach tego kraju

@Plp_: