Wpis z mikrobloga

Byłem na domówce już jakiś czas temu. Widziałem jak Julka młodociana bawi się tinderem. 70 w lewo 1 na prawo ( ͡º ͜ʖ͡º). Na delikwenta poświęcała dosłownie ułamek sekundy. Pewnie nie czytała opisów ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziwiło mnie to, że tempo przewijania było aż tak szybkie, że już nawet ryzyko jest przesunięcia chada w lewo no bo tak ciągle lewo, lewo, lewo.... i kciuk odruchowo mógł chada przesunąc też
#tinder #przegryw #blackpill #redpill
  • 15
@dzbanzyciowy:
Zaobserwowałem to zjawisko u pewnych dwóch panien średniej urody w czasie mojej pracy w korpo. Tempo przesuwania w lewo było niesamowite. Ułamek sekundy decyduje o wszystkim. W mgnieniu oka przenikliwy różowy umysł prześwietla na wylot.
Gdyby tylko te laski potrafiły tak szybko i zdecydowanie podejmować decyzje w innych sprawach i dziedzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
traktuj je tak jak one traktują mężczyzn, tyle razy to działa. Im bardziej masz w dupie łaskę tym bardziej ona zirytowana brakiem twojej uwagi będzie chciała cię poderwać. Sprawdziłem to już kilka razy :D


@Karonon: To trafna rada ale zastosowanie jej dla większości facetów oznacza samotność do końca życia z jednego prostego powodu. Większość kobiet uważa, że większość facetów jest nieatrakcyjna, więc im zwyczajnie zwisa czy je ignorujesz czy nie (czasem