Wpis z mikrobloga

Mam trylogię Mass Effect, niestety wszystko na opakowaniu płyty jest po angielsku. Nie instalowałam jeszcze ale mam podejrzenia, że cała gra też będzie po angielsku (dostałam jako prezent tak btw). Zanim zainstaluję chciałabym się pierw dowiedzieć, czy jeżeli gra na płytach jest po angielsku i nie będzie możliwości wyboru języka, to da się wgrać jakiś darmowy i bezpieczny patch po polsku?

#gry #pytanie #masseffect #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 13
@AlienFromWenus: spolszczenia krążą po internecie. Napisy na pewno znajdziesz, z dubbingiem może być problem. W przypadku dwójki jeszcze jest cyrk przy spolszczeniach dodatków

Mówisz, że masz trylogię. Czy to jest Legendary Edition czy starsze wydanie? Bo w przypadku LE pewnie spolszczenie jest (nie wiem dokładnie, ja tę wersję miałem po polsku) i może odbyć się to bez cyrków, bo tam już jest wszystko po bożemu
@AlienFromWenus: Jeśli mówisz, że to prezent, który dostałaś to domyślam się, że jakoś niedawno, a jeśli tak to prawdopodobnie masz wersję "Legendary Edition", czyli cała trylogia z dodatkami w jednym pudełku. Jeśli to jest na steam to będziesz mogła ustawić język polski. Jeśli to jednak nie jest LE to możliwe, że czeka Cię trochę gimnastyki, ale nie uprzedzajmy faktów.

Druga kwestia to to, że zależy Ci na dubbingu więc muszę Cię