Wpis z mikrobloga

#p0lka Do wszystkich przegrywów - puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazynów, za to wy zostaniecie już na zawsze przepełnionymi nienawiścią karłami z zakolami :)))
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do wszystkich przegrywów - puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazynów, za to wy zostaniecie już na zawsze przepełnionymi nienawiścią karłami z zakolami :)))


@Mamaboss: Pisząc takie coś niczym nie różnisz się od tych przegrywów i reprezentujesz takie samo szambo mentalne, bo właśnie zaatakowałaś grupę, w której są ludzie, którzy nic za to nie mogą, że tak wyglądają i nic Ci nigdy złego nie zrobili,
  • Odpowiedz
@Mamaboss Taaa i rozstępy na p-----e, ryj jak zderzak perretiego i wisząca skóra. Większość to leniwe szony którym tak po prostu jest wygodnie i c---a z tym robią.
Zakola sobie może zlikwidować operacyjnie, a karzeł to ile? Bo chuop to -180cm wzrostu a baba to -170cm.
  • Odpowiedz
puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazynów


@Mamaboss: wiesz, że skóra z otyłego bębna nie znika magicznie?
Wiesz, prawda?
  • Odpowiedz
Taka,wieloryby schudną, na pewno


@EstebaN1: Schudną, jeżeli chcą, widziałem przykłady. I (zwykle) NIE zrobi to z nich "modelek" ani atrakcyjnych kobiet. One mają zakodowane we łbach, że są nieatrakcyjne.
  • Odpowiedz
puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazynów


@Mamaboss: jak na razie to ich tyle co wyprzystojniałych zakolaków
czyli zero

Ale puszystość jest spoko - bo przeszkadza facetom i daje bezpieczenstwo przed napaściami seksualnymi
  • Odpowiedz
zesrają się nie schudną. Znam kobiety które jeżeli chcą w miarę chociaż trochę schudnąć muszą wprowadzać dantejskie diety, które potem czesto kończą się efektem jojo. Dlatego nie jestem już aż tak negatywnie nastawiony do osób otyłych, gdyż dla niektórych osob żeby schudnąć to droga przez piekło.


@Runaway28: ja schudłem ponad 10 kg bez wyrzeczeń, sąsiadka schudla 15 kg, tak samo na luzie. Modelką nie zostanie, ale jak się chce, to
  • Odpowiedz
@Mamaboss nienawistna babo, to nie wina facetów, że urodzili się tacy a nie inni. Wasza wina, że jesteście spasione jak świnie.
Macie szczęście, że natura sprawiła, że każda głupia, spasiona baba znajdzie sobie adoratora.
  • Odpowiedz