Wpis z mikrobloga

#p0lka Do wszystkich przegrywów - puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazynów, za to wy zostaniecie już na zawsze przepełnionymi nienawiścią karłami z zakolami :)))
  • 49
  • Odpowiedz
@Mamaboss: wzrost u mężczyzn = wiek u kobiet
Niski facet będzie miał ból dupska że dziewczyna niższa od niego znalazła sobie wyższego faceta, a stara baba będzie miała ból dupy że starszy od niej facet znalazł sobie młodszą dziewczynę. Niski facet nie urośnie, tak samo stara baba nie zmłodnieje.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: zesrają się nie schudną. Znam kobiety które jeżeli chcą w miarę chociaż trochę schudnąć muszą wprowadzać dantejskie diety, które potem czesto kończą się efektem jojo. Dlatego nie jestem już aż tak negatywnie nastawiony do osób otyłych, gdyż dla niektórych osob żeby schudnąć to droga przez piekło.
  • Odpowiedz
puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazynów,


@Mamaboss: Przegrywem nie jestem, ani nie byłem - dziś raczej prawie emerytem. Ale z praktyki powiem, że niestety to tak nie działa. Znajoma (kiedyś) tak się zawzięła, schudła (sporo, to fakt!). Do modelki jej bardzo daleko - bo to chodzi o głowę, a nie tylko ciało.

Za to jest cała masa seksownych dziewczyn "przy kości". Może nie w
bialy100k - >puszyste kobiety mogą schudnąć i będą wtedy jak modelki z okładek magazy...
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Juz fikolki w komentarzach, ze nie tak latwo schunac.

Ale jak obrazac grube kobiety to latwo schudnac. Wystarczy sie wziac za siebie. Tak samo latwo jakby wziac sie za siebie I wyjsc z przegrywu. Bo niski wzrost to nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz
puszyste kobiety mogą schudnąć


@Mamaboss: mogą, ale czy to robią? jak Boga kocham, nie znam osobiście chyba ani jednej kobiety która kochałaby sport, trzymała dietę i miała figurę modelki. niestety u większości wygrywa miłość do batoników i wymówek. te które wyglądają dobrze jadą na farcie i genetyce a nie na wypracowaniu tego, i za kilka lat im ta zgrabna figura też się posypie. dlaczego coś tak banalnego jak odchudzanie i
  • Odpowiedz
@Mamaboss: marzenia o schudnięciu, a w realiach rozstępy, obwisła skóra, obwisłe cyce itd. xd marzenia o modelowaniu... już lepiej zostać i zostać modelką bodypositive xd

A co do zakoli nie masz racji, ja tam zakola miałem w wieku 23 lat a teraz ich nie mam...magia xd
Za bycie karłem przepraszam, brakuje mi aż centymetra do wymarzonego 180 xd

ps. o rozmiarze penisa zapomniałeś/aś/oś.
  • Odpowiedz