Wpis z mikrobloga

#nwo

Obliczanie indywidualnego zużycia CO2 na podstawie danych z karty już nie jest kolejną teoria spiskowa. Teraz tylko czekać aż wprowadza limity.

What a wonderful world.

Co ciekawe zakładając że mam średnia zużycie takie jak inni to żeby zrównoważyć zużycie CO2 wszystkich ludzi to trzebaby posadzic tyle drzew że zabraknie miejsca na kontynentach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bnkpl - #nwo 

Obliczanie indywidualnego zużycia CO2 na podstawie danych z karty już ...

źródło: 1000004663

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bnkpl: Ale to dobry skok na kasę, rodzisz się i już jesz i oddychasz więc zanim pójdziesz do roboty masz ogromny deficyt co2 do spłacenia. Czyli kredyt już od urodzenia.
  • Odpowiedz
  • 681
@Bnkpl: w ramach ratowania planety najsłuszniejszym rozwiązaniem bedzie jeżeli właściciele/udziałowcy tego banku niezwłocznie poddadzą się utylizacji dając przykład innym korporacjom jak redukować ślad węglowy <3
  • Odpowiedz
  • 6
@Bnkpl ja za młodu dorabiałem przy sadzeniu lasów. Ładnych kilka hektarów się obsadziło - ciekawe czy to się liczy. ;)
  • Odpowiedz
@Bnkpl: >Teraz tylko czekać aż wprowadza limity.

Przecież to już jest, na paszporcie covidowym masz ile ci zostało limitu i jedyny sposób by zwiększyć to przyjęcie 15 dawki szczepionki
  • Odpowiedz
@guzi: nie liczy się bo sadzenie drzew, zwłaszcza przemysłowe, w kontekście zmian klimatu #!$%@? daje, tak jak z resztą ten cały ślad węglowy wymyślony przez branżę paliwową. Drzewo wiaże dwutlenek węgla na krótko, drzewko sobie urośnie a potem zostanie ścięte i spalone albo przerobione na coś co sobie zgnije i cały dwutlenek węgla zgromadzony w procesie wzrostu drzewa zostanie uwolniony do atmosfery. Sadzenie drzew to zwykle ocieplenie wizerunku przez wielkie
  • Odpowiedz
@Bnkpl: żeby było ciekawiej to odkąd jest zwiększona emisja CO2 to planeta się zrobiła bardziej zielona bo przecież rośliny to żrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niech sie pochwalą lepiej ile wytworzyli CO2 przez wysyłanie listów ze reklamami do mnie, albo generują CO2 ich biura bo prezes uznał że nie wolno pracować zdalnie z biura. A nie tu chodzi o to by wszystkich rozliczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bnkpl: ale wiesz ze żyjesz w bogatym kraju gdzie należysz do najbogatszych 10% świata? Srednio na świecie ludzie zużywają 10x mniej co2 od przeciętnego Polaka.
  • Odpowiedz