Wpis z mikrobloga

Typowe dla lasek, ja nie wiem jak to możliwe, ale dla nich to są rzeczy których nie zauważają i w ogóle im nie przeszkadzają


@sruba_m3:
Moja żona do niedawna nie wiedziała nawet co to adblock, jak zobaczyłem jak wygląda u niej Onet to się przeżegnałem, choć jestem ateistą. Jak jej zainstalowałem to kazała po trzech dniach usunąć bo jej "okienka wyskakują" i nie może czytać a nie wie o jakim blokowaniu
smk666 - >Typowe dla lasek, ja nie wiem jak to możliwe, ale dla nich to są rzeczy któ...

źródło: onet

Pobierz
  • Odpowiedz
Piękne czasy polskiego internetu, GG do wersji 8 było jeszcze znośne, zwłaszcza 8 to było coś, bo można było customizować skórki, od 10 zaczęto tworzyć z "Gadulca" przeładowany kombajn, wówczas przesiadłem się na AQQ, który nie tylko obsługiwał protokół GG, ale i Jabbera (NKTalk, Facebook - to były czasy jeszcze przed Messengerem), a w pewnym momencie nawet i Skype'a oraz posiadał duże możliwości instalacji wtyczek. Niestety właściciel AQQ Oconnel poszedł w tworzenie
  • Odpowiedz
  • 0
i to śledzenie, jaki opis zmieni dziewczyna, która mi się podobała. bo zagadać nie miałem odwagi xd
  • Odpowiedz
przydzielanie użytkownikom numerów, które po pewnym czasie nieużywania były resetowane


@smk666: przeciez to nie mialo miejsca az do pierwszej zmiany wlasciciela, ale juz wtedy praktycznie gg byl martwy
  • Odpowiedz