Wpis z mikrobloga

@OddajButa123: nie istnieje coś takiego jak "brak perspektyw" jest lenistwo i brak ambicji, kiedy weszliśmy do UE sprzedałem wszystko co miałem, spakowałem plecak i uciekłem do UK, aktualnie bilet kosztuje ułamek tego co kiedyś, a praca czeka na chętnych, nawet bez jakichkolwiek kwalifikacji
@dzieciolnabaterie większość ludzi z takimi problemami i tak dorzuca do tego przynajmniej kilka pozycji z listy więc niezależnie od gospodarki hormonalnej mieliby taki sam problem
@dzieciolnabaterie: oczywiście wiesz że nie miałem problemów z hormonami i doskonale wiesz że gdybym miał to zachowałbym się w najgłupszy możliwy sposób, ale rozumiem że musisz znaleźć winnego swoich porażek, tak jest łatwiej i przyjemniej, to wstrętne ADHD, nie ma na świecie osoby która potrafi z nim żyć xD
@dzieciolnabaterie: oczywiście że wiem czym leczę chorobę na którą choruje, wiem też że nie są to energetyki które przeszkadzają w kuracji, a ty znowu rzucasz jakąś bzdurą i próbujesz przypisać mi jej autorstwo, nie jest ci tak po ludzku wstyd aż tak się błaźnić i kłamać, byle tylko usprawiedliwić fakt że jesteś głównym powodem swoich problemów?
@Deska_o0: O standardowo w Internecie same zbiegi okoliczności i akurat TY, który opowiadasz największe bzdury na temat owej choroby ją posiadasz. Oczywiście wszyscy Ci wierzymy. Mam nadzieję, że każdy kto choruje w podobny sposób lub ma podobne problemy w życiu nie natrafi na swojej drodze na janusza, który oczywiście jest mądrzejszy od lekarzy.
opowiadasz największe bzdury na temat owej choroby ją posiadasz


@Seba05: wiadomo, tylko energetyki, końskie dawki cukru i brak ruchu, kto by szedł za chłopskim rozumem i uwierzył medycynie która ma na tym polu sukcesy.
@dzieciolnabaterie: oj tak, magicznie zachorowałem na potrzeby dyskusji, ale żeby dodać temu dramatyzmu od kilkunastu lat leczę się farmakologicznie, ale przyjdzie taki @dzieciolnabaterie: i wie lepiej xD
wiem że choroba to promil tego problemu, takie dzbany jak ty demonizujące medycynę to zdecydowanie duży procent, ale widzę że już z braku jakichkolwiek argumentów lecisz w wyzwiska, w sumie zero zaskoczenia skoro medycynę nazywasz "chłopskim rozumem" i przedkładasz nad nią energetyki, byle
@Deska_o0: Masz do tego problemy z czytaniem ze zrozumieniem na poziomie pierwszych trzech klas szkoły podstawowej. Gratuluje to wyczyn. Nikt nie pisze, że końskie dawki cukru są dobre, przynajmniej ja nigdzie czegoś takiego nie widzę. Widzę za to, że są przypadki gdy takie zachowania (przyjmowanie dużych dawek cukru połączonych z energetykami) są wywołane chorobą w której organizm za wszelką cenę próbuje się dopaminować a nie sytuacjami w których zdrowych człowiek nie