Wpis z mikrobloga

@Deska_o0 nie popłacz się tam maleńka

nie umiesz czytać ze zrozumieniem i obalasz sobie marnej jakości chochoły które sam stawiasz na podstawie logiki wyssanej z dupy

gdzie nazwałem medycynę chłopskim rozumem cymbale? pisze tylko o twoich frajerskich wypowiedziach które z medycyną nie mają nic wspólnego

argumentów nie ma sensu pisać bo po paru komentarzach widać że jesteś zacietrzewiony w swojej frajerskiej wizji świata i szkoda się produkować więc jedyne na co możesz
@Seba05: kolejny hipokryta, oraz kolejny który próbuje mi przypisać autorstwo własnych urojeń xD
masz rację, #!$%@?ć lekarzy kto by konowałów słuchał, lepiej walić energetyki i używać choroby jako usprawiedliwienia
gdzie nazwałem medycynę chłopskim rozumem cymbale?


@dzieciolnabaterie: no tutaj:

myśl sobie co chcesz bo tak ci się wydaje na chłopski rozum

ale widzę że już nawet nie kryjesz się z tym jakim patusem jesteś i puściłeś wodzę ryszntokowego języka, nie mam zamiaru użerać się z takim plebsem, mogę jedynie cię opluć i mimo że zasługujesz jedynie na pogradę życzyć wizyty u specjalisty, może i tobie pomoże chociaż na część problemów których
@Seba05: że też takie coś jak ty śmie pisać cokolwiek o dyskusji xD
przegrywy oburzone bo ktoś przedkłada opinię lekarzy nad ich urojenia i nie chce poklepać po główce jak to ciężko mają
@Deska_o0 no jesteś tak przewidywalny że od razu wiedziałem że jak dostaniesz pocisk za bycie łbem zrobisz z siebie pseudointeligentnego lamusa który się powołuje na to że język ma świadczyć o tym kto kim jest xD jescze mi napisz że piszesz poprawnie po polsku i że obowiązuje netykieta i idź się poskarżyć do moderacji

plebs to cię robił a na żywo byś zrobił kupę w majty jakbyśmy się ustawili
@Seba05: oj tak, specjalnie na potrzeby tej dyskusji piszę wszystkie rzeczy które wspominasz od kilku lat wprost, rozgryzłeś moją przygotowywaną od lat na tą okazję ściemę xD
@KimUnYest: ludzie którzy piszą że "hehe to macie na własne życzenie wystarczy zmienić nawyki odstawić X Y i Z" to mi się przypomina "weź kredyt zmień pracę" - tak, de facto teorytycznie to jest prawda, ale w praktyce często graniczy z niemożliwością bo człowiek nie jest robotem bez układu nerwowego że nagle sobie przełączy guzik i odstawi wszystkie rzeczy które sprawiają mu przyjemność, zacznie wstawać 1h wcześniej i iść biegać a
w takich przypadkach zawsze występuje chociaż kilka z poniższych czynników:

-żarcie byle czego,

-cukier w ilościach hurtowych.

-rozwalony zegar biologiczny,

-alkohol,

-fajeczki,

-brak ruchu

i potem zdziwienie że "łon to przemęczony od samego rana nie wiadomo od czego"


@Deska_o0: A co jesli np. budzi mnie chociazby czyjść prysznic obok lub łażenie do kibla majac nawet zatyczki w uszach a do tego na przemian problem z zasnieciem lub budzeniem bez powodu? Zaden