Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Spotkałam się z gościem z wykopu, (...) po jakimś czasie okazał się degeneratem


@mirko_anonim: korci mnie żeby złośliwie zapytać, czy ten czas był liczony w mili- czy w mikrosekundach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio jakby mi ktoś dał w ciemno normalnego przystojnego faceta, 175 cm, poniżej 80 kg, zarobki >10 k na rękę, to robiłabym mu laskę na zawołanie.


@mirko_anonim: to minimalna w Norwegii i Islandii, wiec wystarczyloby wsiasc w samolot i wziac pierwszego ktorego zobaczysz. Wprawdzie wiekszosc tam ma za duzy wzrost, ale znajda sie tez karzelki dla ciebie, zwlaszcza w przedziale 60+
Na #tinder spotkałam się chyba z 40-50 facetami


@mirko_anonim: To na dzień dobry masz coś z deklem jak ci żaden nie podpasował.

Serio jakby mi ktoś dał w ciemno normalnego przystojnego faceta, 175 cm, poniżej 80 kg, zarobki >10 k na rękę, to robiłabym mu laskę na zawołanie. Dupy bym nie szczędziła, dzieci urodziła.


To mnie utwierdziło, że masz coś z deklem.

Ha tfu na ciebie.
@mirko_anonim: współcześnie cały wykop to zarzutka, ale co mi tam. OPko, miliony, a nawet miliardy ludzi na świecie ma problemy ze znalezieniem partnera/partnerki. Spora część uważa że tinder się do tego nie nadaje - trudno poznać jaki jest człowiek patrząc na zdjęcia czy czytając jakieś sztuczne opisy. Trudno też wnioskować po jednej randce jaki człowiek jest, ale chyba takie czasy. Normalność to też rzecz płynna, co teraz jest normalne kiedyś wcale