Wpis z mikrobloga

#przegryw odpowiedzcie sobie na jedno ważne pytanie. Macie jakieś hobby? Jakąś ciekawą pasję? Nie mówię o graniu w gry bo to większość facetów czy starszych czy młodszych lubi i robi n tyle na ile pozwala im czas. Nie myślcie że macie problem z kobietami bo przeszkadza im wasz wygląd no chyba że jesteście ewidentnie zaniedbani( śmierdzący, brzydko ubrani, z tłustymi włosami) co będzie odpychać każdą kobietę. Problem tkwi w tym że w życiu nic nie robicie. Oprócz jedzenia, spania, grania. Nie rozwijacie się w żadnym kierunku. Nigdy nie miałem dobrej pracy, super samochodu a na portalach randkowych większość kobiet pisało do mnie z wyrzutami czy odrazą. Jednak zawsze miałem pasję, dosyć nietypową i mogłem o niej dużo opowiadać. Zawsze kobiety w moim życiu chwaliły mnie za tą pasje i wykazywały zainteresowanie tym co.l robię. Zresztą po kilku latach ciągłego rozwoju w tym kierunku jestem w tym dobry i zaczynam współpracę z ludźmi którzy są najlepsi w Polsce w tej branży. Ale to działa u mnie vice versa. Nienawidzę pustych kobiet które tylko chcą leżeć i pachnieć i nie mają żadnych zainteresowań oprócz Netflix, shein, tik tok i Instagram. Uważam że jeśli chodzi o kobiety to większość z nich nie ma żadnych ciekawych zainteresowań. W moim kręgu faceci wszyscy mają jakieś pasję, siłownia, wędkowanie, kolarstwo, majsterkowanie. A z kobiet z otoczenia to moja mama stolarstwo i renowacja, moja partnerka siłownia i chyba to by było na tyle. Reszta nie musi robić nic bo faceci i tak w większości patrzą na nie przez pryzmat dupy i twarzy. Dlatego szacunek dla wszystkich ludzi którzy mają pasję i się cały czas rozwijają #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 39
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski Ja mam "problem"( ͡~ ͜ʖ ͡°) że miałbym zbyt wiele hobby ale mnie na wszystkie nie stać ¯_(ツ)_/¯ np. wędkarstwo kiedyś ,dziś natomiast zająłem się programowaniem mikrokontrolerów w C i nawet w przyszłości jest szansa że na takim hobby można zarabiać,moja praca to też w sumie jak hobby bo naprawiam spawarki więc takie zawodowe hobby"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dotyz: jezu normiku zasrany. zwalanie przegrywu na brak hobby i niemycie się było modne 10 lat temu.

Problem tkwi w tym że w życiu nic nie robicie.


problem tkwi w tym ze gówno wiesz o ludziach, gówno wiesz o ich problemach i gówno wiesz czego ludzie pragną, a wypowiadasz się jakbyś znalazł sposób na problem na który obecnie nikt nie ma rozwiązania.

wez te swoje gówno rady, wsadz je sobie w
  • Odpowiedz
@Dotyz: @czescmampytanie

ja biegam, chodzę na silownię. lubie słuchać audiobooki i programy podróżnicze. interesuje się polityką finansami, ekonomią. z głupotek to lubie memy, star-wursy i zbierać karty. też się trochę interesuje f1 i piłka nożna, ale teraz mało. jak byłem mlodszy to bardziek mnie to obchodziło

a jakie są twoje zainteresowania?
NiebieskiGroszek - @Dotyz: @czescmampytanie 

ja biegam, chodzę na silownię. lubie sł...

źródło: comment_1613487888PY7lSmZDiNgxR4Dkt5dGcM

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@czescmampytanie: ale Ty #!$%@? nie znając mojej sytuacji... Z powodu depresji i stanów lękowych byłem przez jakiś czas w oddziale zamkniętym ale Ty wiesz lepiej kto jest normikiem i jakie ma problemy życiowe. Ułożyło mi się w życiu bo się wziąłem za siebie i na pierwszym miejscu postawiłem siebie i swój rozwój a nie kawałek #!$%@? i cycka a z czasem i to samo przyszło. Z własnego doświadczenia wiem jak to
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: jezu przegrywie zasrany problem tkwi w tym Że #przegrywy zamiast mózgu mają gówno w głowie i wynajdują sobie codziennie nowe problemy, przez które niby są #przegrywami. 90% ludzi z tagu #przegryw nadaje się do leczenia psychiatrycznego. Ale jest szansa, że nie będą się rozmnażali i roznosili tych swoich #!$%@? genów. I PISZE CI TO JAKO OJCIEC, KTÓREGO SYN MA CAŁE 170 CM WZROSTY I GĘBĘ 6/10 A JEST SZCZĘŚLIWYM
  • Odpowiedz
@Dotyz: ale ty dzbanie rozumiesz ze inni nie są tobą i to że ty coś tam zrobiles i sie udało nie znaczy że każdemu na pewno się uda? rozumiesz że swiat nie jest sprawiedliwy? ze nie kazdy startuje z tego samego poziomu? ze nie kazdy otrzymuje to na co zasłużył?
  • Odpowiedz
  • 0
@czescmampytanie: świat nie jest sprawiedliwy ale #!$%@? daję użalanie się, nic mi w życiu nie sprawia większej radości niż moja pasja i polecam każdemu znaleźć coś swojego
  • Odpowiedz
Z własnego doświadczenia wiem jak to wygląda i u ludzi których znam z poprzednich lat dalej tak samo wygląda, nie potrafią >zadbac o swój zapach a co dopiero o inne rzeczy


@Dotyz: no to zamiast tu pisać te złote rady, idz im powiedzieć zeby sie umyli i popsikali diorem bo dzięki temu wyjdą z przegrywu. moze się w końcu do czegoś przydasz zamiast pisać te trywializmy na wykopie.
  • Odpowiedz
@Dotyz: a moze tym ludziom uzewnętrznianie się na wykopie daje ulgę? #!$%@? ci do tego co robią, nikt ci nie każe tego czytać, i nikt z nich cię nie prosił o radę(szczególnie taką gównianą jakich były milniony na wykopie). napisałeś ten wysryw tylko po to żeby się lepiej poczuć bo akurat tobie się udało i chciałeś się pochwalić. ego zadowolone.

świat nie jest sprawiedliwy ale


czyli nie rozumiesz. wystarczy powiedzieć że
  • Odpowiedz