Wpis z mikrobloga

#przegryw odpowiedzcie sobie na jedno ważne pytanie. Macie jakieś hobby? Jakąś ciekawą pasję? Nie mówię o graniu w gry bo to większość facetów czy starszych czy młodszych lubi i robi n tyle na ile pozwala im czas. Nie myślcie że macie problem z kobietami bo przeszkadza im wasz wygląd no chyba że jesteście ewidentnie zaniedbani( śmierdzący, brzydko ubrani, z tłustymi włosami) co będzie odpychać każdą kobietę. Problem tkwi w tym że w życiu nic nie robicie. Oprócz jedzenia, spania, grania. Nie rozwijacie się w żadnym kierunku. Nigdy nie miałem dobrej pracy, super samochodu a na portalach randkowych większość kobiet pisało do mnie z wyrzutami czy odrazą. Jednak zawsze miałem pasję, dosyć nietypową i mogłem o niej dużo opowiadać. Zawsze kobiety w moim życiu chwaliły mnie za tą pasje i wykazywały zainteresowanie tym co.l robię. Zresztą po kilku latach ciągłego rozwoju w tym kierunku jestem w tym dobry i zaczynam współpracę z ludźmi którzy są najlepsi w Polsce w tej branży. Ale to działa u mnie vice versa. Nienawidzę pustych kobiet które tylko chcą leżeć i pachnieć i nie mają żadnych zainteresowań oprócz Netflix, shein, tik tok i Instagram. Uważam że jeśli chodzi o kobiety to większość z nich nie ma żadnych ciekawych zainteresowań. W moim kręgu faceci wszyscy mają jakieś pasję, siłownia, wędkowanie, kolarstwo, majsterkowanie. A z kobiet z otoczenia to moja mama stolarstwo i renowacja, moja partnerka siłownia i chyba to by było na tyle. Reszta nie musi robić nic bo faceci i tak w większości patrzą na nie przez pryzmat dupy i twarzy. Dlatego szacunek dla wszystkich ludzi którzy mają pasję i się cały czas rozwijają #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 39
Reszta nie musi robić nic


@Dotyz:

Faceci chcą by kobiety sprzątały i gotowały, żeby facet mógł po pracy odpocząć zajmując się swoją pasją. Jak kobieta ma pasję, to nie ma czasu na obowiązki, jak ma obowiązki i do tego dzieci, to nie ma czasu na hobby. Poświęcają się po prostu dla domu i rodziny kosztem siebie.
@NogaOdStolu: właśnie syn mi pokazał wykop i tag #przegryw i że mam już "wieczne wolne" wchodzę na wykop i czytam wpisy i widzę, jak ludzie mogą mieć #!$%@? głowy i ciesze się, że syn i córka są normalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile tu jest takich staroci jak ja.
@Dotyz: ale #!$%@? głupoty.

Ja całe życie miałem pasje hobby która nie wiązała się z siedzeniem w domu i nigdy nikogo dzięki temu nie poznałem.

Masz jakiś dziwny obraz życia, pewnie młody jesteś i dopiero je poznajesz. Na prawdę uważasz że ludzie są sami bo nie mają hobby czy pasji i to jest klucz do problemu samotności w Polsce? XD nigdy nie znałem nikogo bez pasji czy hobby jeżeli chodzi o
@r5678: bo może szukałeś "#!$%@? w kościele a świętych dziewic w burdelu" ? Mój kolega tez przez parę lat tak robił do czasu, aż się połapał i teraz jest od ładnych lat mężem ojcem i chyba juz dziadkiem.
@Dotyz: to nie takie proste ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wykopie samce śmieją się z samic chcących dzieci, że takie jakby z tej samej partii produkcyjnej na to samo kopyto robione i prymitywne, jak nie chcą dzieci to na co komu taka baba karierowiczka wyzwolona i p0lka do tego, no nie dogodzisz
@MistrzKowalski: nie powiedziałem że nikogo nigdy nie miałem, napisałem że to co uważa op nie ma żadnego znaczenia. Pierwszy związek który miałem w późnym wieku, bo miałem coś koło 28 lat, to laska później przyznała że poleciała tylko na wygląd, a moje hobby czy pasje miała głęboko gdzieś. Druga relacja no to dobrze nam się gadało i mieliśmy podobne wczuty więc charakter, to co lubimy, czego chcemy itd.
Zresztą ogólnie poznanie
@Dotyz: skoro Ci tak dobrze, to po ch0j robisz wpisy o innych? XD normalny szczęśliwy człowiek żyje swoim życiem, nie psioczy na sąsiada/dki bo ten/ta nie ma pasji IKS K0RWA DE, bo go to nie interesuje bo jest w pełni pochłoniętym swoimi życiem xd także jak dla mnie wpis bez sensu
Faceci chcą by kobiety sprzątały i gotowały, żeby facet mógł po pracy odpocząć zajmując się swoją pasją.


@AlienFromWenus: podaj przykład gdzie ostatnio ktoś tak napisał i to nie był troll. przez ostatnie 10 lat jest moda na związki partnerskie, a ty opierasz swoje urojenia na latach 90tych.
@czescmampytanie: nikt nie musi niczego pisać bo to co człowiek pisze a co naprawdę oczekuje to dwie różne rzeczy. Facet niby chce aby kobieta miała pasję, jeśli ma taką samą pasję jak facet, jeśli ma inną to znaczy, że ma gorszą/babską/nudniejszą i lepiej żeby zajęła się obowiązkami domowymi. Facet wróci z pracy i widzi, że obiad jeszcze nie gotowy tylko musi czekać na niego jeszcze te 15 minut to będzie miał