Wpis z mikrobloga

@sargento Ale że niby Grecja czy Egipt to jakieś prestiżowe kierunki są? XD Jeszcze Turcję weź do tego dorzuć i będzie komplet Polaka Wakacyjnego. Wcale mnie nie dziwi, że w takim Zakopanem jest drożej.
  • Odpowiedz
@sargento: Egipt to jeden z biedniejszych krajów świata ale wykopki chciałyby żeby wakacje w Polsce były tańsze xDDD
Grecja ma podobne ceny jak u nas bo mamy podobną stopę życia.
  • Odpowiedz
@mpk794 no i #!$%@? z tym, że Skandynawowie również wybierają najczęściej Egipt, musiałeś pokazać swoje kompleksy ¯_(ツ)_/¯ każdy jeździ, gdzie chce i robi co chce, a takim mentalnym wieśniakom jak ty, tylko słoma z butów wystaje.
  • Odpowiedz
Ale że niby Grecja czy Egipt to jakieś prestiżowe kierunki są?


@mpk794: nie są, ale polackie morze jest jeszcze mniej prestiżowe. Tańszy dojazd, gorsza pogoda większy tłok. A mino to drożej. Mam nadzieję że teraz rozumiesz mema
  • Odpowiedz
@maszszluga: no byłem w zeszłym roku na Korfu, wyszło z pożyczeniem auta i hotelem 5* około 9,5k za dwie osoby. W Polsce na pewno miałbym taniej. Ale cebulaki i tak napiszą że będą mieli "taniej za granicą" a poźniej jakoś dziwnym trafem na fejsie zdjęć hotelu nie pokazują tylko widoczki. Bo siedzą w norach z karaluchami gdzie jeździ największa biedota Europy, a oni udają instagramowe życie.

Ludzie #!$%@? jak w Polsce
  • Odpowiedz
@nastynas: największy problem tego licytowania się jest taki, że ludzie nie porównują takich samych standardów hoteli tylko jest paździerz grecki w #!$%@? wielkim gdzie Andrea ma jedyny sklep vs. Hotel 4* Władysławowo resort XD
  • Odpowiedz
@Konkol: ja jeżdżę z reguły na biedaka, tj. jakiś apartament z kuchnią, żebym mógł jak człowiek zjeść śniadanie w samych gaciach, a nie jak zwierzę na stołówce albo zrobić sobie herbatę wieczorem. Jedyne wymogi to czysto i blisko do centrum/plaży/atrakcji. No i cena takich apartamentów Polska vs. Zagranica wychodzi podobnie (Hiszpania, Włochy) lub na korzyść zagranicy (jeśli mówimy o Grecji czy Bałkanach).

Hotele też są porównywalne. Takich wioch, jak Władysławowo to
  • Odpowiedz
@nastynas: gdy gdzieś jedziesz to później wrzucasz zdjęcia z hotelu a nie widoki? xd nieźle, proponuję jeszcze z rodziną się ustawić na tle hotelu i podpisać "ja z rodziną w 4* hotelu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Konkol , no właśnie chyba niekoniecznie. Ale skoro tak to weź przykład od kolegi wyżej i znajdź 5* hotel w Polsce i policzymy ile wyjdzie.
  • Odpowiedz
@Konkol: nie wiem co rozumiesz przez lepszy standard, ale mi to koło dupy lata czy kafelki są zielone czy niebieskie. Ma być czysto i blisko. Znajdź apartament w centrum Zakopanego to pewnie podobny metraż znajdziemy taniej w Barcelonie czy innym Rzymie xD
  • Odpowiedz
@uriel_ck Uuu widzę uderzyłem w czuły punkt. Wyślij pocztówkę z Egiptu XD btw, ciekawe ilu Skandynawów znasz, bo tak się składa że właśnie w Skandynawii mieszkam i #!$%@? bzdury jak mało który.
  • Odpowiedz
@mpk794 https://turystyka.rp.pl/biura-podrozy/art35940891-atlas-podrozy-pokazuje-ulubione-kierunki-europejczykow-kto-z-kim-spedzi-wakacje

@mpk794 nie uderzyłeś w czuły punkt, bo mi koło #!$%@? lata co jakiś random o mnie mówi. Śmieszy mnie tylko "szpanowanie" w internecie, podbijanie sobie ego wśród ludzi, którzy nie mają pojęcia jak masz na imię, a jak coś ci się stanie, to nawet nikt stąd nie będzie miał o tym pojęcia.
Śmieszą mnie również kłamstwa które w obecnych czasach można zweryfikować w kilka sekund. Masz link wyżej, ciekawy jestem
  • Odpowiedz
@uriel_ck To gdzie jest ten Egipt w tym artykule? Bo widzę jedynie wzmiankę o Greckich wyspach jeśli chodzi o kierunek wybierany przez Skandynawię.
  • Odpowiedz
@frequenttraveler: nie rozumiesz, ale to normalne na tym portalu. Kogo nie zapytasz to jedzie za granice "taniej" i w ogóle za grosze!!! A potem się okazuje że polaczki śpią po norach i #!$%@?ą że w Polsce drożej.
Ja fotek w ogóle nie wrzucam, ale wrzucają ci co za darmo jeźdzą i wiem co pokazują.
  • Odpowiedz
@nastynas: czego nie rozumiem, skoro dosłownie odwołałeś się do tego, że ludzie wrzucają zdjęcia widoków a nie hotelu? Każdy w miarę normalny człowiek tak robi, bo chwalenie się hotelem jest dość dziwne. I wszystko cały czas opiera się na Twoim założeniu a priori, że ludzie jeżdżą za granice jak najtaniej. Ja np. nie obserwuję tego i widzę, że ludzie jeżdżą po prostu na różne sposoby, budżetowo i niebudżetowo i podobnie wygląda
  • Odpowiedz
@mpk794: dokładnie, Janusze lecą np do krajów trzeciego świata i się cieszą że taniej za granicą XD niech sobie odwiedza taki Londyn to zobaczą jak jest tanio XD
  • Odpowiedz