Wpis z mikrobloga

@Bananek2: znalazłem geparda, co biegł z prędkością 132 kmph. To zdecydowanie obala to, że gepardy biegają z prędkością 80 – 130 km/h.
Dowód anegdotyczny, to żaden dowód. Najsłabszy jaki możesz podać w dykusji.
Jak powiem, ze nie da się utopić w brodziku, to poszukasz przykład, gdzie ktoś kogoś w zlewie utopił?
  • Odpowiedz
  • 0
Myślę że podczas wojny tym bardziej wielu ludzi bało się że stanie się im coś złego i że sobie z tym nie poradzą.
  • Odpowiedz
@Woglan: ale akurat poniekad to co mowi to prawda. Sam mialem epizod depresyjny, jak bylem w niezlym zwiazku, wszystko mi w zyciu szlo, a po prostu mialem za duzo czasu by myslec w domu w czasie covidu xD
Najlepsze stany psychiczne mialem gdy mialem #!$%@? i wlasnie nie bylo czasu na mniej przyziemne przemyslenia.
Wiec o ile oczywiscie nie neguje depresji, tak dzisiejsze czasy mocna ja boostuja.
  • Odpowiedz
@Carrioner: "Ja miałem uczucie depresji" "ja" i ja i ja. Narcystyczny do szpiku kości żałosny człowieczku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że ty z tego wyszedłeś nie znaczy, że to jakaś reguła. Przedstaw najpierw jakieś badania, które udowodnią twoją tezę, a nie gadaj od rzeczy. Wyśmiewasz setki naukowców i ludzi, którzy poświęcają życie, byśmy wiedzieli wszystko to, co na dzień dzisiejszy. My bad, zdanie Olusia jest jedyne
  • Odpowiedz