Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w elektoracie konfederacji? Że gdyby pominąć tych, którzy są na tyle naiwni by wierzyć w te obniżanie podatków i parówkowe imperia to oni wszyscy zagłosują na konfę tylko i wyłącznie dlatego, żeby w polsce było gorzej dla tego całego lgbt i dla tych, którzy kościół i boga mają w pompce xd Ja wiem, że o lewicy można napisać analogiczny post, ale to innym razem.
Nie chce mi się wierzyć, że nie widzicie tego, że konfa jedyne co może ugrać to stołki w zamian za głosy. Niezależnie czy będą mieli 5 czy 10 czy 15 czy 20% to żaden z ich postulatów nie wejdzie w życie, bo gdyby miało coś takiego wejść to pis już teraz by to zrobił sam z siebie i nie potrzeba do tego żadnych memcenów i braunów ¯\(ツ)/¯ Nie mogę po prostu pojąć jak bardzo musicie nienawidzić gejów i bezbożników, żeby nie przeszkadzało wam to co się #!$%@? w tym kraju jeśli ceną będzie "cios" w te dwie wyżej wymienione grupy xd
#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
  • 26
konfederacja ukróci socjal nierobom


@Xefirex: Ale to jest kolejna bajka, bo nikt, ale to nikt, a już na pewno nie PiS i narodowcy, którzy mieli w swoim programie rozszerzenie 500+, czegoś takiego nie zrobią. Społeczeństwo przywykło do transferów socjalnych i tak już niestety zostanie. Jako kontrargument możesz wskazać, gdzie Konfederacja w swoim programie wyborczym coś takiego zapowiada, bo ja nic na ten temat nie znalazłem ¯\(ツ)/¯
@Lefty no normalnie ptysiu, by utworzyć z kimś rząd czy to PiS czy to platforma będzie musiała wprowadzić program gospodarczy konfy w życie

a jak nie to niech się Tusk z Kaczyńskim liżą po dupach w imię socjalizmu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lefty to samo #!$%@? co w 2019 nikt z konfederacji nie odszedł do PiSu, a nawet jedna posłanka przeszła do konfy. Mamy 15% poparcia nie dlatego że ludzie nagle pokochali politykę społeczną narodowców tylko dlatego że ludzie chcą by Mentzen zreformował gospodarkę.

A Mentzen rządzi ostro, #!$%@?ł kilku co im się coś niepodobało, ustawił Brauna, wybił narodowcom socjalizm z głowy i ogładził Korwina.

Nie ma mowy o żadnej koalicji z kimkolwiek na
@Towarzysz_Pawulon: Ale kto mówi o jakimś odchodzeniu do pisu człowieku xd tu chodzi o stołki w instytucjach, o przymykanie oka itd.

tylko dlatego że ludzie chcą by Mentzen zreformował gospodarkę.


No i jak pelikany to łyknęli, że się da, że memcen umie i zrobi..

Nie ma mowy o żadnej koalicji z kimkolwiek na ich warunkach


Tak realnie to jaki wybór ma konfa? Albo ułożyć się z pisem i zadbać o siebie
@DrCieplak: eh no i to też jest dramat polski, że takie łebki jak Ty uważają, że sprzeciw np.
- cyrkowi, który ma miejsce w trybunale konstytucyjnym (który jest jednym z najważniejszych organów w całym aparacie państwa)
- akcjom typu lex tusk gdzie PREZYDENT kraju wychodzi przed kamerę i mówi, że to faktycznie łamie x zasad konstytucji, ale w sumie #!$%@? z tym jest gitara podpiszę, bo kto mi broni?
to przejmowanie
@Lefty: Po pierwsze, gospodarczo za rządów PiS Polska poleciała w kosmos. Zarabiając np 12k na miesiąc 6 lat temu byłeś gościem, dzisiaj jesteś dziadem. Drogie hotele które stały puste teraz sa zapełnione na maksa. I goście mówią w większości po polsku. Samochody - mam auto za 160k dopiero co kupione i to jeden z najgorszych samochodów w garażu pod blokiem. 6 lat temu jeździłem 10-letnim Focusem i to było średnie auto
Po pierwsze, gospodarczo za rządów PiS Polska poleciała w kosmos. Zarabiając np 12k na miesiąc 6 lat temu byłeś gościem, dzisiaj jesteś dziadem. Drogie hotele które stały puste teraz sa zapełnione na maksa. I goście mówią w większości po polsku. Samochody - mam auto za 160k dopiero co kupione i to jeden z najgorszych samochodów w garażu pod blokiem. 6 lat temu jeździłem 10-letnim Focusem i to było średnie auto w tym
Niezależnie czy będą mieli 5 czy 10 czy 15 czy 20% to żaden z ich postulatów nie wejdzie w życie, bo gdyby miało coś takiego wejść to pis już teraz by to zrobił sam z siebie i nie potrzeba do tego żadnych memcenów i braunów


@Lefty: odniosę się do tego argumentu, nie jestem wyborcą konfederacji

Liroy wchodząc do sejmu sam zajął się legalizacją medycznej marihuany i wprowadzaniem drobnych ułatwień dla obywateli
@malinq: W końcu ktoś normalnie odpisał, masz plusa. To co napisałeś o scyzoryku ma sens tylko to jest zupełnie inny kaliber.
Jasne jeśli konfa wykręci swój rekordowy wynik (co wcale też nie jest takie pewne) to przy najlepszych wiatrach ruszy jakąś najmniejszą rzecz z tematów gospodarczych i tyle. Te wszystkie 800 plusy, trzynastki, czternastki są najzwyczajniej w świecie nietykalne, a to właśnie wizją ich zlikwidowania konfa teraz buduje głosy.
Te wszystkie 800 plusy, trzynastki, czternastki są najzwyczajniej w świecie nietykalne


@Lefty: PiS ze swoją propagandą wszystko może sprzedać ludziom. Legalizacja medycznej trawki też brzmiała utopijnie podczas rządów PiSu, a zaczęło się od propagowania tego w pisowskich mediach typu TvTrwam (po tym jak już przekonał kaczora)
@malinq: No ja w to nie wierzę, bo gdyby mogli to zrobić to równie dobrze już teraz mogliby wytrącić konfie jedyną "broń" i przejąć lwią część ich elektoratu i nie martwić się o nic.