Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w elektoracie konfederacji? Że gdyby pominąć tych, którzy są na tyle naiwni by wierzyć w te obniżanie podatków i parówkowe imperia to oni wszyscy zagłosują na konfę tylko i wyłącznie dlatego, żeby w polsce było gorzej dla tego całego lgbt i dla tych, którzy kościół i boga mają w pompce xd Ja wiem, że o lewicy można napisać analogiczny post, ale to innym razem.
Nie chce mi się wierzyć, że nie widzicie tego, że konfa jedyne co może ugrać to stołki w zamian za głosy. Niezależnie czy będą mieli 5 czy 10 czy 15 czy 20% to żaden z ich postulatów nie wejdzie w życie, bo gdyby miało coś takiego wejść to pis już teraz by to zrobił sam z siebie i nie potrzeba do tego żadnych memcenów i braunów ¯\(ツ)/¯ Nie mogę po prostu pojąć jak bardzo musicie nienawidzić gejów i bezbożników, żeby nie przeszkadzało wam to co się #!$%@? w tym kraju jeśli ceną będzie "cios" w te dwie wyżej wymienione grupy xd
#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
  • 26
@Lefty

kto mówi o jakimś odchodzeniu do pisu człowieku xd tu chodzi o stołki w instytucjach, o przymykanie oka itd.


Mentzen się na to nie zgodzi sam jest zbyt bogaty i ma stołki w dupie

Tak realnie to jaki wybór ma konfa? Albo ułożyć się z pisem i zadbać o siebie albo nie robić nic i nie ugrać nic to jak myślisz, którą opcję wybiorą?


fajny był na głównej tekst jakiegoś naukowca
Że gdyby pominąć tych, którzy są na tyle naiwni by wierzyć w te obniżanie podatków i parówkowe imperia to oni wszyscy zagłosują na konfę tylko i wyłącznie dlatego, żeby w polsce było gorzej dla tego całego lgbt i dla tych, którzy kościół i boga mają w pompce

przejąć lwią część ich elektoratu i nie martwić się o nic.


@Lefty: Na początku prezentujesz ich wyborców jako kilku ideowców i wszystkich pozostałych którzy
@Towarzysz_Pawulon eh wyślę Ci list z obozu koncentracyjnego dla agnostyków jak już rządy koalicji pis-konf się rozkręcą
A tak na poważnie to pogadamy po wyborach, ale imo masz naiwne podejście co do konfy.

@malinq Masz rację, źle to określiłem. Pisząc lwia miałem na myśli tyle ile potrzeba by konfa się nie liczyła, a to niewiele.
Ja też nie wiem na kogo głosować i smuci mnie to, że jestem na tyle zniesmaczony, zrezygnowany