Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, 6 tygodni pedałowania po stanach za mną, jak to mówią płasko to już było, teraz czas na góry, ale nie uprzedzając faktów, co się przez poprzedni tydzień wydarzyło? Przejechalem przez Badlands National Park i osrałem zbroje podczas nocnej burzy tuż przy parku. Odwiedziłem 4 najtwardszych prezydentów stanów Zjednoczonych i Szalonego Konia. Spałem przy Wieży Diabła i przeżyłem 100km na amerykańskiej autostradzie. W sumie wyszło ponad 800km, czyli tygodniowy plan zrealizowany z nadwyżką. Nogi podają dobrze, kolana nie bolą, zdrowie psychiczne w normie, tylko tyłek prosi o przerwę xd. A jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej to zapraszam na kolejny odcinek mojej amerykańskiej telenoweli. ()

PS. Aktualnie jestem w Yellowstone i sieć telefoniczna tutaj to żart, więc wybaczcie mi rzadsze odpowiedzi.

#bikepacking #roweremprzezusa #rower #szosa #podroze #usa
pietia94 - Cześć Mirki i Mirabelki, 6 tygodni pedałowania po stanach za mną, jak to m...
  • 21
@pietia94: Wykop jak to wykop. jeden komentarz i 20 plusów. Było napisać że przez kobietę złapałeś gumę i się wywaliłeś, od razu byś miał wyhajpowany post. A co do treści, nie znałem wcześniej, dzisiaj przejrzę cała wyprawę od początku. Mega szanuje i wielkie zazdro ! Opisujesz w którymś odcinku na jakim sprzęcie sie poruszasz? Mieszkasz w USA, czy to "wakacyjna przygoda"?
O w morde, pamiętam jak jechałem autem i przystanek Badlands zdarzył nam się lekko przed północą. Budynek administracyjny był już pusty, ale przekimaliśmy się tam i nie płaciliśmy za wjazd do parku, bo nie było komu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Największy szok przeżyliśmy jednak jak się obudziliśmy - krajobraz księżycowy lekko szokujący...
  • 0
@SamVimes Nielegalne puszczenie drona to max co mogłem zrobić xd. Po minucie lotu pani podeszła i mi powiedziała, że tu nie można latać, ale co nagrałem to moje ( ͡ ͜ʖ ͡). Bliżej niestety nie da się podejść. Jeśli chodzi o prace to nie wiem bo byłem tam około 19
  • 1
@crest jeden kierowca pickupa, który po tym jak mu machnąłem zatrzymal się 100m dalej i wysiadł z samochodu. Ominąłem szerokim łukiem i zjechałem pierwszą w prawo. Jedyne co słyszałem to Little faggot xd. To w zasadzie jedyna poważniejsza przygoda na te 4000km