Wpis z mikrobloga

@debi5s: nie widzisz ojców na spacerach z dziećmi bo żaden p0ljak się dzieckiem nie interesuje to żona halyna ma zrobić obiad iść do pracy szybko z jezorem na wierzchu na zakupy i z dzieckiem pod pachą na spacer bo inaczej POTEZNY BOLAK jej przywali albo będzie straszył że ma lepsza na oku
Już się serio nie mogę doczekać aż wyjdę z Tobą na miasto i zaczniemy polować na przystojniaczków. Jak jestem w p0landii to oczywiście mam suchą pochwę bo przecież tutaj żaden p0lus nie sprawi, że kobieta go będzie pożądać... Masakra. Muszę sobie radzić palcem. Ale na szczęście niebawem sobie odbiję i zaszaleję za wszystkie czasy :)))


@Mamaboss: męskie trolle udające różowych trollują niebieskich trolli inceli udających niebieskich normików ( ͡°(
@Linnior88: No a komentarz o który się przyj3bałaś, dotyczył właśnie mamusi z dziećmi. A co do charakterów to akurat często jest tak, że #!$%@? człowieka widzi każdy oprócz partnera, co zwykle jest efektem myślenia psi0chą lub w przypadku mężczyzn siurem, i o tym była mowa.