Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: trochę jak jest, ale jeżeli living their lives to puszczanie się z bambusami, a po 30 szukanie "nie chlopca" który przygarnie orka z wakacyjnej przygody to iks de
  • Odpowiedz
  • 8
@m4rio: Rozbrajają mnie takie teksty, ile znacie małych dzieci-mulatów po wakacyjnej przygodzie? Jedną dziewczynę z internetu, z której do tej pory memy robicie? xD ja znam natomiast wiele kobiet, które zostały same z dzieckiem, bo tatuś p0lak nie poczuwa się do obowiązku ani nawet do alimentów ;)
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Normalne... kobiety zajmują się sobą i wiodą szczęśliwe życie a faceci bez kobiety u boku zwyczajnie wegetują i czują bezsens istnienia. Tak to jest jak się jest niewolnikiem popędu... pretensje miejcie do Boga, że tak tragicznie was zaprojektował :)))
  • Odpowiedz
  • 1
@WyzwolonaPodrozniczka: Racja, przy takim p0lskim Janku to jeszcze więcej roboty niż przy dziecku… bo dziecku dasz słoiczek z musem czy ugotujesz malutką porcję warzyw z chudym mięsem i koniec. A Jan ci jeszcze przy**erdoli, bo zupa była za słona…
  • Odpowiedz
@Mamaboss: @WyzwolonaPodrozniczka w sumie tak samo bawią i irytują mnie jednocześnie wrzutki na p0lki i p0lakow, i to i to tak samo pachnie frustracją i smutnym życiem, za to te rozmowy które prowadzisz na 2 kontach serio wyglądają jak rozmowy schizofrenika XDD nie odklejaj się tak, bo jeszcze Ci to na czerep wjedzie XD
  • Odpowiedz
  • 1
@zwyklyczlek: Chłopaczku, gdybym miała dwa konta to pewnie dawno bym bana zgarnęła ;) z Wyzwoloną znamy się jednak w życiu realnym i niedługo odwiedza mnie w Hiszpanii, będziemy obydwie ocierać się pierogami o Alvaro ;)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Już się serio nie mogę doczekać aż wyjdę z Tobą na miasto i zaczniemy polować na przystojniaczków. Jak jestem w p0landii to oczywiście mam suchą pochwę bo przecież tutaj żaden p0lus nie sprawi, że kobieta go będzie pożądać... Masakra. Muszę sobie radzić palcem. Ale na szczęście niebawem sobie odbiję i zaszaleję za wszystkie czasy :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: XDD dziewczynko, ale po co się dzielisz ze mną tak prywatnymi informacjami co gdzie i z kim będziecie robić z pierogami? XD przecież to Twoja sprawa i nic mi do tego, co robi obca baba XD troche desperacko zabrzmiała ta wiadomość :p , masz jakieś problemy? chcesz pogadać? to napisz na pw
  • Odpowiedz
@Mamaboss: mnie boli? ale co ma boleć i dlaczego? pomyliłaś odbiorce, jedyne co boli to czytanie wiadomości jakie wypisujesz z "kolezanka" , są mega obrzydliwe i odpychające, jakby je pisał margines społeczny, tak samo jak Ci niektórzy zajadli z tagu przegryw, ten sam poziom odklejenia i braku jakiejkolwiek kultury
  • Odpowiedz
@Mamaboss: jak wczoraj szedłem po wrocławiu to widziałem 4 sytuacje, jedno z matką, drugie z matką, i rodzeństwo z jakąś babcią. oczywiście nigdy nie ma ojca w pobliżu. nigdy. w ogóle mam wrażenie że ostatnimi czasy to jakoś bardzo wykipiało. wiadomo że w powiatowych i na wsi takich sytuacji nie będzie, ale w mieście wojewódzkim jak jestem to w centrum dosłownie na każdym kroku para biała + murzyn
  • Odpowiedz