Wpis z mikrobloga

@zwyklyczlek: Chłopaczku, gdybym miała dwa konta to pewnie dawno bym bana zgarnęła ;) z Wyzwoloną znamy się jednak w życiu realnym i niedługo odwiedza mnie w Hiszpanii, będziemy obydwie ocierać się pierogami o Alvaro ;)))
@Mamaboss: Już się serio nie mogę doczekać aż wyjdę z Tobą na miasto i zaczniemy polować na przystojniaczków. Jak jestem w p0landii to oczywiście mam suchą pochwę bo przecież tutaj żaden p0lus nie sprawi, że kobieta go będzie pożądać... Masakra. Muszę sobie radzić palcem. Ale na szczęście niebawem sobie odbiję i zaszaleję za wszystkie czasy :)))
@Mamaboss: mnie boli? ale co ma boleć i dlaczego? pomyliłaś odbiorce, jedyne co boli to czytanie wiadomości jakie wypisujesz z "kolezanka" , są mega obrzydliwe i odpychające, jakby je pisał margines społeczny, tak samo jak Ci niektórzy zajadli z tagu przegryw, ten sam poziom odklejenia i braku jakiejkolwiek kultury
@Mamaboss: jak wczoraj szedłem po wrocławiu to widziałem 4 sytuacje, jedno z matką, drugie z matką, i rodzeństwo z jakąś babcią. oczywiście nigdy nie ma ojca w pobliżu. nigdy. w ogóle mam wrażenie że ostatnimi czasy to jakoś bardzo wykipiało. wiadomo że w powiatowych i na wsi takich sytuacji nie będzie, ale w mieście wojewódzkim jak jestem to w centrum dosłownie na każdym kroku para biała + murzyn