Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Shatter: dla mnie nie ma znaczenia czy to polak czy ukr. Zabicie dla mnie po alkoholu to morderstwo i należy się czapa w łeb, albo 30 letnia - dożywocie, żeby spłacać rodziców/rodzinę. Poświecisz kilku przygłupów i zaraz zobaczysz, że skończy się picie i wsiadanie do auta.
@rimyi: ktoś świętego ukraińca obraża, kij z tym, że wśród nich jest szczególna nadreprezentacja pijanych kierowców, Polacy też jeżdżą pod wpływem!!!!

Kij z tym, że powoli już pozbywaliśmy się tej patologii z kraju, a teraz ściągamy nową ukraińską
1. polacy tez! 2. a chcesz mieć czołgi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
uwielbiam to na vipok, że jak śniady coś gdzieś #!$%@? to krótka piłka, niech wszyscy #!$%@? do siebie, dzicz. ale dziwnym trafem jak pan Ukrainiec coś #!$%@? to nagle zaczyna się rozsadne myślenie, rozważanie scenariuszy, że to nie takie proste, że nie oceniaj wszystkich, nosz #!$%@? xD
@BayzedMan: nasze wspaniałe państwo wpuszcza wszystkich, pewnie dziesiątki tysięcy przestępców ukraińskich przekroczyło granice i żyją tu sobie bezkarnie
@koala667: A to nie tak, że dzicz z polski jeszcze parę dni temu potrąciła 70 letniego dziadka na wózku na pasach? Oszczepione przypadki zdarzają się wszędzie, nie musisz być ze wschodu, wystarczy, że w dowolnym miejscu na świecie masz bogatego ojca
A nie, to spoko xD To morderców naściągajmy, bo skoro są Polacy mordercy to dodatkowe ofiary nie mają znaczenia.


@SzlachcicPolny: Jak bardzo trzeba mieć nasrane we łbie, żeby coś takiego napisać? Kto tu niby "ściąga morderców"? Ludzie uciekają przed wojną i biedą. To, że mieliśmy farta urodzić się w trochę lepszym miejscu, to nie znaczy, że jesteśmy lepsi i tylko my mamy prawo tu żyć. Tak jak my mamy prawo wyjechać
@SzlachcicPolny: A ja uważam, że Ty nie zrozumiałeś o czym ja pisałem. Większość tak się tu wypowiada, jakby tylko imigranci popełniali takie przestępstwa. A tak nie jest.

W ogóle zaznaczanie w artykułach narodowości popełniającego przestępstwo jest #!$%@?. Wyobraź sobie, jakby za każdym razem, kiedy osoba o rudych włosach popełniła przestępstwo było by to wyraźnie zaznaczone już w nagłówku. Przestępstwo popełnia jednostka, nie grupa społeczna.

I nadal uważam, że Twoja analogia jest