Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

a #!$%@?ć ten kraj, chłop #!$%@? Cie na drodze jak żabe i dostanie pewnie 25 lat, malo tego musisz utrzymywać tego śmiecia, który nawet nie jest Polakiem a jednak będzie #!$%@?ł polską szamę w polskim wiezięniu za polskie pieniądze, no ja #!$%@?! W ogóle wszędzie Ci #!$%@? Ukraincy, na każdym kroku. Ostatnio pojechałem na małe "wsiowe" kąpielisko. Oczywiście ludzi sporo, ale najgłośniej darły mordę 3 ukraińskie gówniaki, a rodzice nawet nie kiwneli
  • Odpowiedz
@damianooo8:

Nie wiadomo, w jakim stanie jest kierowca forda. Policja poinformowała jednak, że mężczyzna w chwili wypadku znajdował się pod wpływem alkoholu. W jego organizmie stwierdzono 2 promile. "Ponadto po sprawdzeniu 24-latka w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że ma dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych" - czytamy. 


"w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że ma dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych"

Ale w Polsce (Perfidny kartonowy pisowski kraj) urwa jego
  • Odpowiedz
@Gluptaki: Ty oświeciło mnie teraz,jeżdżę dużo rowerem i jak widzę auto bez włączonych świateł to staram się gestem dać znak kierowcy żeby włączył,a od jakiegoś roku jest tego o wiele więcej niż w latach wcześniejszych,już nawet sprawdzałem czy coś w kodeksie się zmieniło,a to pewnie ukry
  • Odpowiedz
@damianooo8: i niech ktoś się opowie za brakiem kary śmierci w takich przypadkach. Rok prac społecznych żeby miał czas na poczucie strachu przed nieuniknionym a potem zastrzyk. W takich oczywistych, doskonale udokumentowanych przewinieniach to jest dla mnie no-brainer.

Szkoda tlenu i zwierząt które będą musiały zginąć żeby czymś wykarmić to ścierwo w więzieniu.
  • Odpowiedz
Ostatnio na zakładzie który wizytowałem spotkałem się z niemałym poruszeniem.
Jakieś wyrywkowe sprawdzanie alkomatem pracowników itd. Trafili na dwóch Ukraińców którzy mieli >2,0 promile.
Co mnie oburzyło, to telefon od znajomego, że w kolejnym tygodniu widział ich normalnie w pracy xD Ktoś stwierdził, że jak pojawili się na zakładzie, ale nie zdążyli rozpocząć pracy to można przymknąć oko. I tłumaczenia w stylu "bo teraz o pracownika ciężko".
Tylko ciekawe czy ktoś się
  • Odpowiedz
@rimyi Ale wiesz, że w każdym kraju obywatele to robią? A wiesz, że uraina to dziki kraj gdzie pijaństwa jest jeszcze wiecej, a prawko kupujesz na bazarze? Czy 2 miliony ukrów zwiększą czy zmniejszą bezpieczeństwo na drogach? Podumaj.
  • Odpowiedz
@KwadratF1: To jest ten - chyba jedyny - plus tej sytuacji: że być może uda im się wymierzyć "adekwatną karę", zamiast "kilkanaście lat, bo niekarany - wyjdzie po połowie okresu jeśli będzie się dobrze sprawował". ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że w każdym kraju obywatele to robią?


@Hellicon: oczywiście, że wiem. O to właśnie chodzi, żeby nie generalizować.

A wiesz, że uraina to dziki kraj gdzie pijaństwa jest jeszcze wiecej, a prawko kupujesz na bazarze?


A wiesz, że w Polsce przed wejściem do unii było dokładnie tak samo?

Czy 2 miliony ukrów zwiększą czy zmniejszą bezpieczeństwo na drogach? Podumaj.

Jakakolwiek imigracja zmniejsza bezpieczeństwo gdyż chcąc lub nie, w ramach
  • Odpowiedz