Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale jakbyśmy tego śmiecia tu nie wpuścili, to kobieta by żyła.

Tyle i aż tyle


@vorio: idąc tym tokiem myślenia to nie wpuszczajmy żadnych imigrantów, bo każdy cudzoziemiec może wsiąść do auta i spowodować wypadek
@siemankooo @rimyi dobra, tak na spokojnie, jaki macie problem z tym, żeby tych którzy krzywdzą innych, wysyłać do swojego kraju? Przecież tam jest wojna, każda para rąk jest potrzebna. Czy to nie jest sytuacja win-win, bo my się pozbywamy śmiecia, a ukraina zyskuje zyskuje żołnierza, który może zastrzelić przynajmniej jednego orka?
Tak naprawde to nie jestem za, natomiast byłbym za nie wpuszczaniu patusów :(


@vorio: To niemożliwe przy pozyskiwaniu taniej siły roboczej. Niewyedukowani ludzie do prostych prac, to zawsze większa patusiarnia.

Potęgowana przez zasiłki socjalne w kraju.
@siemankooo: ok zgoda, wiadomo że Polacy tez powodują takie wypadki tylko w tym wypadku co z nimi zrobisz, wsadzisz do więzienia na nasz koszt, nic lepszego się nie da wymyśleć. Ale już w przypadku Ukraińców należy ich obowiązkowo deportować, bo to plucie w ryj podatnikowi żeby na nich łożył kasę z podatków.
@uriel_ck: żadnego, tak powinno się to odbywać i jestem zdecydowanie za deportacją przestępców. Mam za to problem z generalizowaniem i obrażaniem całego narodu jak to wykopki robią w tym temacie
Z miesiąc temu pijany polak skręcił na przeciwny pas i zabił rodziców chłopca, przez to synek został sam.

Pare msc albo rok temu pijany polak skręcił na chodnik i zabił matkę z dzieckiem, ojciec z drugim dzieckiem przeżył.


To tak na szybko z tych co pamiętam.

Idąc twoim tokiem myślenia Polacy to dzicz gorsza od Ukraińców i należy ich zutylizować...


@siemankooo: Ale Twoim tokierm rozumowania to bierzmy wszystkich bandytów z zagranicy,