Wpis z mikrobloga

@cochese: ja bym też optował za jednorazówką, przynajmniej jeśli chodzi o mosznę. Kup jakaś lepszą na próbę i zobacz jak zda egzamin.
@cochese: jednorazówka, elektryczna przycina wora, jak to panowie wspomnieli, nie polecam... Polecam Pol Silver 2, tania i świetna, jednorazówka która nie jest jednorazowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie Gillety mogą się schować.

@cochese: elektryczna to Ci pokaże, czym jest prawdziwe przycięcie skóry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


nie bluźnij opie.... musisz dobrze worek naciągnąć.
  • 0
@goferek: Inaczej, mam już elektryczną, jakąś tanią marketówkę, i nie jest źle, ale fakt - trochę się stępiła i zaczęła szarpać. Pomyślałem więc, że jeżeli sprzęt odpowiedniej klasy będzie istotnie lepszy, to może być dokładnie tym czego szukam.
  • 0
tą pierwsza końcówką na obrazku w multigroomie jeszcze nie udało mi się nigdzie zaciąć


@WpiszSwojLogin: Tą pierwszą od lewej w najwyższym rzędzie, tak? I ona goli do zera, czy zostawia "jednodniowy"? Dogalasz później czymś innym, np. tą siateczkową, pierwszą od prawej w drugim rzędzie?
@cochese hmm, moim zdaniem jak chcesz jaja golić elektryczną to właśnie lepiej jest je umyć mydłem i chłodną wodą żeby się obkurczyły. Od ciepłej skóra jest zbyt plastyczna i łatwo można się zaciąć.
@cochese: elektryczne są #!$%@?, lepsze zwykłe, ale ja jestem zwolennikiem kremów depilujących bo posmarujesz i w między czasie obejrzysz jakiś filmik na yt aż zacznie działać