Wpis z mikrobloga

#zbiorka #poznan
Rozdmuchaliście temat zbiórki jakby pękł milion a zebrali 30 tysięcy z kawałkiem.
Dziewczyna widziała morderstwo własnego chłopaka z którym planowała życie i to przez własnego byłego. Potem widziała jego samobójstwo.
150 zł wizyta u psychologa raz w tygodniu to rok 7200.
Psychiatra jest droższy a kosztują nie tylko wizyty.
Później może rzadziej to raz w miesiącu - rok 1800.
Do tego leki. Możliwe że będzie przez swój stan bez pracy, to nawe licząc minimalną 4k - góra rok tego bogactwa. Możliwe że nigdy się nie pozbiera bo bywa i tak.
Wy wykopki nie macie wyobraźni. To są stosunkowo małe pieniądze ale jeśli jeszcze nie byliście w pracy to skąd możecie to wiedzieć?

#afera #psychologia #psychiatria
  • 16
@WielkiZderzaczHarnoldow: bym się wcale nie zdziwił jakby za rok miała nowego faceta i to bez żadnych terapii na kiju. Ludzie widzą jak im bliscy umierają w wypadkach, chorobach itp. i mało kto ma jakieś wydumane traumy, że latami nie może pracować tylko biega po psychiatrach. Wyrosło nam pokolenie płatków śniegu, wszyscy teraz na terapię chodzą bo w modzie jest być psychicznym.
Możliwe że będzie przez swój stan bez pracy, to nawe licząc minimalną 4k


@WielkiZderzaczHarnoldow: hahahah xD wiesz co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w fabryce przyjmują każdego. Nawet mówić nie musisz umieć. Wystarczy że umiesz liczyć. Ale rozumiem to nie pracka dla księżniczki. To dla biedaków facecików szkaradnych xD Beka z was kukoldy. Żal mi was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puto prosty osiołku xd Nie zrozumiesz, że człowiek po takich traumatycznych wydarzeniach może psychicznie nie być w stanie ruszyć się z łóżka, a co dopiero z domu. Żołnierze - twardzi faceci leczą się latami a to mloda dziewczyna. Smutny człowiek z Ciebie. Kto Cię skrzywdził?